Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Archiv všech článků

Celkové hodnocení podzimní části všech týmů Sokol Sedlec-Prčice.

Zprávy z klubu

Vážení sportovní přátelé fanoušci,sponzoři,funkcionáři a rodiče hráčů dovolte nám,abychom Vám všem poděkovali za podporu a pomoc v tomto roce.

Odešel František Hájek

Zprávy z klubu

Dohrávka s Voticemi završila úspěšnou podzimní sezonu.

Zprávy z klubu

Sedlec-Prčice – Okresní derby ve fotbalové I. B třídě, skupiny E, bylo na pořadu dohrávaného posledního podzimního kola mezi čtvrtým a nejlépe střílejícím týmem soutěže Sedlcem-Prčice a lídrem tabulky z Votic.

Směrnice pro provedení výměny registračních průkazů ve FAČR

Zprávy z klubu

Zavedení členské evidence fyzických osob ve FAČR si následně vyžaduje i provedení výměny registračních průkazů (dále RP), pro které Výkonný výbor FAČR stanovuje následující zásady:

Blahopřání k životnímu jubileu

Zprávy z klubu

Dne 28.10.2012 se dožívá 90 let Josef Peroutka

Nová Sedleckoprčická hymna v rockové podobě

Sedleckoprčický objev

O víkendu se konalo další vítězství A mužstva, které si nenechala ujít známá stálice naší rockové scény - Aleš Brichta.

Fenka Anežka tipuje výhru v Letech!

Sedleckoprčický objev

Jak se již na proběhlých velkolepých akcích typu mistrovství světa či evropy stalo zvykem, výsledek utkání tipuje nějaké milé zvířátko. A protože slavná bavorská chobotnice již není mezi živými, rozhodla se jí zastoupit fenka Anežka. Ta patří babičce našeho špílmachra Tomáše Pištěka.

Další nové sportoviště s povrchem PLAYRITE MATCHPLAY 2 v ČR

Zprávy z klubu

Další nové víceúčelové sportoviště s povrchem PLAYRITE v ČR, bylo dokončeno a úspěšně předáno začátkem září k užívání ve Sportovním a rekreačním parku Prčice

Okresní fotbalové statistiky

Domácí fotbal

Benešovsko – Přinášíme statistiky fotbalistů ve II. lize, divizi, I. A a I. B třídě a okresním přeboru v sezoně 2012/2013.

Sedleckoprčičtí neudrželi tříbrankové vedení

Přípravná utkání

Hostomice – Fotbalisté Sedlce-Prčice uhráli v sobotním dopoledním utkání I. B třídy, skupiny E, remízu na hřišti Hostomic. Bod je ale pro ně málo, když v poločase vedli 3:0. Navíc v závěru přišli o vyloučeného Koblihu.

Václav Svěrkoš bude hrát v Prčici!

Sedleckoprčický objev

Bomba v podobě hostování ligového útočníka v Českém Meránu vybuchla v malebném městečku Sedlec-Prčice. Z Ostravy se do tamního A mužstva přichází po zranění rozehrát ostravský patriot Václav Svěrkoš.

Pět týmů vyměnilo trenéry

Rozhovory

Ilustrační foto Autor: Benešovsko – Brány fotbalové I. B třídy ročníku 2012/2013 se již otvírají páteční předehrávkou Poříčí nad Sázavou versus Průhonice. Před úvodními výkopy jsme nahlédli pod pokličky deseti okresních týmů (dnes šesti), které budou hrát ve skupinách D (Poříčí nad Sázavou, Nespeky, Teplýšovice, Chotýšany, Kondrac, Zdislavice a Struhařov) a E (Maršovice, Votice a Sedlec-Prčice). Paradoxem je, že polovina týmů změnila trenéry.

Tajemství bříška Pavla Horvátha odhaleno!

Sedleckoprčický objev

Pakliže jste v minulém článku tleskali "šimákovce", potom se dnes musíte pousmát nad tajemstvím Pavla Horvátha. Náš malý zpravodaj opět nelenil a zjistil pravděpodobně největší senzaci ligového podzimu.

Konec přípravy A mužstva

Přípravná utkání

Před zahájením mistrovské soutěže naše A mužstvo odehrálo další přípravná utkání.

Bez členství v FAČR nelze nastoupit

Zprávy z klubu

Vzhledem k tomu, že se jedná o soutěžní utkání, je nutné vypsat nový zápis o utkání platný od 1. července 2012. V něm se místo rodných čísel uvádí tzv. ID člena FAČR.Důležité informace pro oddíly

Zidane přišel o patent na "Zidanovku"

Sedleckoprčický objev

Šokující zjištění přišlo na svět tento týden a má ho na svědomí náš malý zpravodaj. Jako pověstná osina v ... jsme se pídili po všech skutečnostech předcházejících pravdě o slavné kličce.

Příprava A mužstva - léto 2012

Přípravná utkání

S mírným zpožděním Vás chci informovat o stavu přípravy našeho elitního A mužstva, výkladní skříni sedleckoprčického fotbalu.

41.ročník Memoriál Fr.HÁJKA vyhráli Sedleckoprčický

Přípravná utkání

V rámci letní přípravy se konal již 41. ročník Memoriál Fr.Hájka. V semifinálovém duelu hraném na 2x 35 se utkali Sedlec-Prčice –Sokol Borotín a ve druhém utkání celky Sokol Teplýšovice - Soko Jankov.

2. kolo krušovického poháru

Přípravná utkání

Rozpis přípravy -léto 2012

Přípravná utkání

Rozpis přípravy léto Sokol Sedlec-Prčice A,B,Dorost,žáciDalší stránky (celkem článků: 788 ):
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 >>