Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

Archiv všech článků

na turnaji v Opařanech jsme skončili třetí.

Přípravná utkání

Opařany-Řepeč:Za účasti Mladá Vožice,Sedlec-Prčice,Opařany -Řepeč,Táborsko U18

Přihlášení za člena nyní nově a rychleji pomocí elektronického způsobu

Zprávy z klubu

Administrativní proces kolem přihlášky za člena FAČR se od podzimu 2013 výrazně zjednoduší a to pomocí nového elektronického způsobu podání. Paralelně však stále bude fungovat i starý původní způsob zasíláním originálu přihlášky do sídla FAČR. Je tedy pouze a jenom na každém z Vás jaký způsob mu bude lépe vyhovovat

Turnaj v Sedlci-Prčici vyhrál překvapivě nováček pražské I.B.tř. SK Březiněves

Přípravná utkání

Sedlec-Prčice: 42. ročník turnaje ,,Memoriál Fr.Hájka

ROZPIS PODZIM 2013 -MUŽI A,DOROST,Muži B

Přípravná utkání

Plán letní přípravy 2013

Přípravná utkání

Nad všemi vyčníval sedleckoprčický gólman Kadlec

Zprávy z klubu

Lešany – Ve finále okresního poháru žáků nastoupily týmy Sedlce-Prčice a Teplýšovic. V zápase byly lepším týmem Teplýšovice, ale jen díky fantastickému brankáři Lukáši Kadlecovi se nakonec radoval po penaltách Sedlec-Prčice.

Konečné pořadí mužstev pro sezónu 2012/2013

Zprávy z klubu

Krušovický pohár 1.kolo

Přípravná utkání

Sedlec-Prčice - Na účastníka krajského přeboru Spartak Příbram si vyskočili fotbalisté Sedlce-Prčice v Krušovickém poháru, když postoupili na penalty.

Záplavy 2013 na hřišti v Sedlci-Prčici

Zprávy z klubu

Od sobotního rána hustě pršelo a tak si přilehlé potoky vybrali svou daň i na hřišti TJ.

Neustálý déšt zhatil fotbalová utkání

Zprávy z klubu

Neustálé provazce vody, které padají od čtvrtka na zem, s malou výjimkou pátečního odpoledne, zhatily některá fotbalová utkání. Na hřištích stála voda, a tak se nedalo hrát a rozhodčí zápasy odložili.

Fotbalový nábor dětí v rámci Grassroots Day

Zprávy z klubu

V rámci projektu Grassroots Day, který je vlajkovým programem UEFA pro malé fotbalisty a fotbalistky pořádá TJ Sokol Sedlec-Prčice nábor dětí do všech mládežnických kategorií.

Krušovický pohár 2013

Domácí fotbal

Nový ročník krušovického poháru je tu!

UEFA Grassroots Day je na dohled, Evropa bude slavit den fotbalu

Přípravná utkání

Grassroots Day - Sedlec - Prčice

B-mužstvo: Sedlec-Prčice B - Křečovice

Domácí fotbal

První zápas jarních bojů o udržení ve III. třídě musel být pro nepříznivé podmínky odložen až na třetí mistrovské utkání. V sobotu 6.4. jsme se vydali do filmem proslavené vesnice, Křečovic.

Otevírají se jarní brány fotbalovych I.B.tříd.

Rozhovory

Benešovsko – S týdenním zpožděním (zima se ještě nevzdala a kvůli nezpůsobilým terénům se odložilo první jarní kolo) se otevírají jarní brány fotbalových I. B tříd (pokud to počasí dovolí)

Statistika přípravného období Zima 2013 - Aktualizováno!

Přípravná utkání

V článku uvádíme statistiky A mužstva v zimním přípravném období.

TJ Sedlec-Prčice A - Jawa Divišov 6:3 (4:0)

Přípravná utkání

Místo mistrovského zápasu, který byl plošně odložen kvůli nezpůsobilým trávníkům, jsme odehráli přípravné utkání proti Jawě Divišov. S tímto týmem jsme se setkávali v lítých bojích v okresním přeboru před naším postupem do krajské soutěže. Prvních třicet minut jsme odehráli výborně, poté jsme se uspokojili vedením a zbytek zápasu byla takříkajíc holomajzna.

Kondrac A - TJ Sokol Sedlec-Prčice A 1:5 (1:2)

Přípravná utkání

Generálka na mistrovská utkání se odehrála na hřišti v Kondraci, kde jsme sehráli zápas se soupeřem ze sousední skupiny nejnižší krajské soutěže. Zápas to byl poměrně vyrovnaný, i když gólově jsme měli značně navrch my. Zápas jsme jako již tradičně v této zimní přípravě odehráli bez několika členů kádru a pouze s dvanácti hráči.

Krajské fotbalové volby: novým šéfem je Liba

Přípravná utkání

Praha - Třicet roků vykonával funkci předsedy Středočeského fotbalového svazu Josef Hadraba. Po páteční valné hromadě SKFS však končí, sedmdesátiletý muž dál už svaz vést nechtěl. Vystřídal ho bývalý rozhodčí a naposledy šéf komise sudích SKFS Miroslav Liba. Hadraba se stal jednomyslně zvoleným Čestným předsedou SKFS.

Rozhovor na téma umělé trávníky v ČR

Rozhovory

O několik důležitých informací hovořil sekretář Jiří Křenek, Komise pro stadiony a hrací plochy Fotbalové Asociace ČR, který je také odborným poradcem FAČR pro fotbalové umělé trávníky a rovněž provádí Atestace všech těchto hřišť pro soutěžní utkání FAČR!Další stránky (celkem článků: 839 ):
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 >>