Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Archiv všech článků

Rozhovory s trenéry při přípravě na jarní sezonu 2011-2012

Rozhovory

Sedlec-Prčice,Chotýšany,Zdislavice,Nespeky ,Teplýšovice ,Votice,Chocerady,Poříčí,,Kondrac

Dražice - TJ Sedlec-Prčice A 5:1 (3:0)

Přípravná utkání

Na umělé trávě v Táboře jsme se střetli s prvním celkem jihočeského krajského přeboru, s Dražicemi. Zápas byl pro nás prvním letošním testem na umělém povrchu, který ovšem nedopadl dobře. Sice jsme nedostali branku po standardní situaci, ale zato rovnou 3 z brejků a 2 po chybách v obrané fázi.

Tatran Sedlčany A - TJ Sedlec-Prčice A 5:3 (3:2)

Přípravná utkání

První přátelské utkání v nadcházející zimní přípravě jsme absolvovali v nedalekých Sedlčanech s místním mužstvem hrajícím středočeský krajský přebor. Po poměrně vyrovnaném prvním poločase jsme ve druhém zcela odpadli a po hrubých chybách v obraně po zásluze prohráli.

Fotbalisté musejí úřadovat. Jde o členstvi ve Fotbalové asociaci České republiky

Domácí fotbal

Soutěž: Vše o členství ve FAČR

Šupina už leží v trávníku.

Zprávy z klubu

Sázení šupiny DO STŘEDOVÉHO KRUHU se uskutečnilo na Sedleckoprčickém hřišti.

Upozornění pro oddíly od SKFS.

Přípravná utkání

Liga Mistrů Žen.Sparta Praha s Francouzskym mistrem.

Zprávy z klubu

Výkonný výbor na svém zasedání rozhodl, že se fotbal ke kampani připojí. Proto Vás oslovujeme se žádostí, abyste se s kampaní seznámili na jejích webových stránkách www.hvezdynepadajiznebe.cz a podle pokynů se k ní i Vy připojili.

Přípravná utkání

Seminář „ Nové trendy v tréninku mládeže“

Zprávy z klubu

S trendy ve fotbalovém tréninku nejmenších fotbalistů trenéry seznamoval Stanislav Rožboud, trenér přípravky Dynama České Budějovice a stále aktivní hráč Sezimova Ústí. Seminář s praktickými ukázkami průpravných a herních cvičení přinesl trenérům řadu námětů pro trenérskou práci.

VIDEO: Návod na léčbu a prevenci poranění svalů stehna

Zprávy z klubu

Tým českých odborníků vytvořil souhrnný program, který má umožnit fotbalistům odpovídajícím způsobem léčit a především pak předcházet zraněním stehenních svalových skupin.

TJ Sedlec-Prčice - Sokol Dublovice 4:0

Přípravná utkání

Zápas v úmorném vedru jasně opanovalo naše mužstvo, když brankový rozdíl měl být ještě výraznější. Jenomže úspěšnost naší střelby není bůhvíjak vysoká a na branky spotřebujeme neuvěřitelné množství šancí.

Týnec nad Sázavou - Sedlec-Prčice A 3:4 (2:0)

Přípravná utkání

V netradičním dni v týdnu, ve středu v podvečer, jsme nastoupili k dalšímu přípravnému utkání. To se odehrálo na krásně připraveném a velkém hřišti v Týnci nad Sázavou. První i druhý poločas vyzněl lépe pro nás s tím, že branky v tom prvním stříleli pouze domácí.

TJ Sedlec-Prčice A - Vrchotovy Janovice 5:2

Přípravná utkání

Klasické pouťové utkání konané o prčickém posvícení jsme měli v otěžích po celý zápas my. Předzápas nám obstarali pražské Sparťanky, na které bylo radost pohledět. Totéž se ale dá říci i o nás samozřejmě. Museli jsme se vyrovnat s absencí brankáře Ryšavého, kterého však bravůrně zastoupili Hedvík a především ve druhé půli Polidar. Trenér má o čem přemýšlet :).

Dorost S-P- AC Sparta Praha

Přípravná utkání

Lákadlem ,bylo mužstvo AC Sparta Praha ,kompletní ligový tým žen v čele s kapitánkou a odchovankyní sedleckoprčické kopané J.Sedláčkovou

Další přípr.zápas s FC Chýnov

Přípravná utkání

Jubilejní 40.ročník Memoriál Fr.HÁJKA vyhráli Sedleckoprčický.

Přípravná utkání

V rámci letní přípravy se konal již 40. ročník Memoriál Fr.Hájka. V semifinálovém duelu hraném na 2x 30 se utkali Sedlec-Prčice –FK Týnec n.Sázavou a ve druhém utkání celky Tatran Sedlčany – MFK Dobříš.

Rozpis přípravy Léto 2011

Přípravná utkání

Červené Pečky - Sedlec-Prčice A 2:3

Přípravná utkání

První přátelské utkání v letním přípravném období jsme absolovovali v Červených Pečkách s místním účastníkem I. A třídy. Zápas to byl vyrovnaný, plný útočných akcí na obou stranách, ale také chyb v obranách. Jako první test před novou sezónou naše hra nevypadala špatně a je na čem stavět. Tím spíše, že jsme večer předtím řádně oslavili se Zdeňkem Pištěkem jeho významné životní jubileum.

Rozlosování podzim 2011

Přípravná utkání

Pravidla fotbalu malých forem

Zahraniční fotbal

Doporučeno mládežnickým trenérům-přípravka,ml.žáciDalší stránky (celkem článků: 806 ):
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 >>