Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

Archiv všech článků

FOTBALISTA ROKU 2010

Zprávy z klubu

Vyhodnocení XXV.ročníku klubové ankety

Respekt – průvodce pro rodiče a trenéry dětí

Domácí fotbal

VIDEO:TV.FOBAL.CZ

TJ Sedlec-Prčice A - Kondrac 4:2 (2:1)

Přípravná utkání

Festival neproměněných příležitostí, dobrá hra a dva hloupé góly v naší síťi. Oslabeni o kapitána Koblihu a zástupce Mullera jsme nastoupili proti mužstvu Kondraci, která na zimním turnaji ještě neprohrála. Od svého soupeře v soutěži jsme ovšem čekali lepší výkon, než jaký předvedli.

Program přípravy na jarní část.

Přípravná utkání

Sedlec-Prčice: A-tým,B-tým,Dorost,St+ml.žáci,přípravka,minipřípravka

TJ Sedlec-Prčice A - SK Jičín 3:2 (1:1)

Přípravná utkání

Doufám, že se ještě neroznesla neblahá fáma o naší prohře na soustředení s divizním Jičínem. Pravda leží někde jinde a nebylo se čemu divit, že jsme po výborném výkonu přehráli soupeře o tři soutěže výš.

TJ Sedlec-Prčice A - Sedlčany 1:3 (0:1)

Přípravná utkání

Utkání votického turnaje se hrálo zčásti při denním světle a dohrávalo se pod světly. Po vyrovnaném prvním poločase měli sousední Sedlčany převahu a po zásluze zvítězili.

TJ Sedlec-Prčice A - Teplýšovice 6:2 (3:1)

Přípravná utkání

Na Votickém zimním turnaji jsme absolvovali první utkání proti našemu soupeři z krajské I.B třídy, celku Teplýšovic. Ti však přijeli s dorostem a tak oba poločasy vyzněli pro nás.

Přestupový šok: Božský Lionel Messi posílí Domažlice

Domácí fotbal

Fotbalová senzace je na světě. Současný nejlepší fotbalista planety Lionel Messi přestupuje ze španělské FC Barcelony do Jiskry Domažlice. Místo jedné z nejlepších světových lig Primera División bude od jara startovat v naší divizi. Vedoucí tým této soutěže se netají přáním postoupit do ČFL, přezimuje v čele se sedmibodovým náskokem a vydatně tak před jarem svůj kádr posílil.

Sázení šupiny DO STŘEDOVÉHO KRUHU se uskutečnilo na sedleckoprčickém hřišti.

Zprávy z klubu

Sedlec-Prčice: Tradice šupiny pokračuje

ČMFS chce zavést členské příspěvky, připravte si stovku!

Domácí fotbal

Soutěž: Aktuální téma

Ondřej Vetchý alias Jirka Luňák: Fotbal má bavit a činit lidi šťastnějšími

Zprávy z klubu

Sedlec-Prčice: Osmačtyřicetiletý Ondřej Vetchý, člen pražského Činoherního klubu, filmový herec a protagonista televizního seriálu z fotbalového prostředí Okresní přebor.

Sedlec-Prčice:Hodnocení podzimní části soutěžního ročníku 2010-2011

Zprávy z klubu

Rozlosování podzim 2010-2011A-muži,Dorost Starší žáci.Muži B,Ml.žáci,Přípravka

Zprávy z klubu

TJ Sokol Sedlec-Prčice pořádal utkání okresních výběrů.

Domácí fotbal

Sedlec-Prčice - Okresní fotbalové výběry U12 (ročník 1999) a U13 (ročník 1998) sehrály na hřišti v Sedlci–Prčici první zápasy s OFS Příbram, v nichž se s hosty nemazlili.Za výběr OFS Benešov U-12.nastoupil i náš hráč Ondra Rataj (ročník 2000),který si vedl s hráči o rok staršími velice dobře.

Utrpení exekutora pokutového kopu...

Sedleckoprčický objev

Je krásná (zatím) dubnová neděle. Na hrbolatém fotbalovém hřišti v...

Statistika v reprezentačních startech naší odchovankyně Jany Sedláčkové hrající v dresu AC Sparta Praha.

Přípravná utkání

Nováček z Chotýšan nechce být jen do počtu

Domácí fotbal

Benešovsko – O víkendu se rozjedou naplno fotbalové soutěže mužů. Podívali jsme se, jak je připraveno sedm okresních týmů (Sokol Kondrac, SK Posázavan Poříčí nad Sázavou, Sokol Teplýšovice, Sokol Sedlec–Prčice, Sokol Nespeky, SK Chocerady a nováček Sokol Chotýšany) v I. B třídě, skupině D.

Sedlec-Prčice A - Teplýšovice 5:6

Přípravná utkání

V nedělní generálce jsme se utkali se svým pozdějším soupeřem v mistrovské soutěži, mužstvem Teplýšovic. Pohledný zápas byl infarktovým pro oba trenéry i obrany, zato pohledný pro diváky. Konečný výsledek nakonec o připravenosti obou mužstvech na sezónu mnoho nevypovídá, a tak se můžeme jen těšit na příští týden a začátek mistrovských utkání.

Sedlec-Prčice A - Božetice 8:1

Přípravná utkání

V předvečer posvícenského veselí jsme se utkali se soupeřem z jihočeské I.B třídy, družstvem Božetic. V ideálních fotbalových podmínkách, na mokrém pažitu se odehrál zápas v naší režii s jednoznačným výsledkem, kterému jsme dali tvar hlavně po přestávce.

Nové zdravotnické centrum

Přípravná utkání

Na Ortopedické klinice 1. LF UK ve Fakultní nemocnici v Praze Na Bulovce bylo zřízeno FIFA Medical Centre of Exellence.Další stránky (celkem článků: 839 ):
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 >>