Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

Archiv všech článků

Dorost S-P- AC Sparta Praha

Přípravná utkání

Lákadlem ,bylo mužstvo AC Sparta Praha ,kompletní ligový tým žen v čele s kapitánkou a odchovankyní sedleckoprčické kopané J.Sedláčkovou

Další přípr.zápas s FC Chýnov

Přípravná utkání

Jubilejní 40.ročník Memoriál Fr.HÁJKA vyhráli Sedleckoprčický.

Přípravná utkání

V rámci letní přípravy se konal již 40. ročník Memoriál Fr.Hájka. V semifinálovém duelu hraném na 2x 30 se utkali Sedlec-Prčice –FK Týnec n.Sázavou a ve druhém utkání celky Tatran Sedlčany – MFK Dobříš.

Rozpis přípravy Léto 2011

Přípravná utkání

Červené Pečky - Sedlec-Prčice A 2:3

Přípravná utkání

První přátelské utkání v letním přípravném období jsme absolovovali v Červených Pečkách s místním účastníkem I. A třídy. Zápas to byl vyrovnaný, plný útočných akcí na obou stranách, ale také chyb v obranách. Jako první test před novou sezónou naše hra nevypadala špatně a je na čem stavět. Tím spíše, že jsme večer předtím řádně oslavili se Zdeňkem Pištěkem jeho významné životní jubileum.

Rozlosování podzim 2011

Přípravná utkání

Pravidla fotbalu malých forem

Zahraniční fotbal

Doporučeno mládežnickým trenérům-přípravka,ml.žáci

Nabídka zájezdu do Skotska na repre

Domácí fotbal

Zahájení podzimní časti SR 2011/12,Upřesnění postupy a sestupy dospělých 2010/11

Domácí fotbal

METODICKÝ POKYN 03/2011 POSTUPY A SESTUPY SOUTĚŽE DOROSTU 2010/11

AUDI CUP 2011

Zahraniční fotbal

Allianz Arena

Marcela Nouska remíza v Týně mrzí, těší se na střetnutí s Hlubokou

Domácí fotbal

Písek: Podruhé se v jarní části probojoval do sestavy kola písecký útočník Marcel Nousek. V červnu pětadvacetiletý odchovanec Písku a (Sedlec-Prčice) vstřelil v Týně dvě branky a zaokrouhlil svůj střelecký účet na rovných deset. Ve 23. kole byl jediným hráčem, který dokázal skórovat víc než jednou a vysloužil si vizitku Muže kola.

ZELEN CUP

Zprávy z klubu

Pozvánka na malou kopanou.

Dobříš - TJ Sedlec-Prčice A 4:2

Přípravná utkání

Generálku na jarní boje jsme absolvovali na umělce v Dobříši. Ačkoliv jsme začali dobře a v prvních dvaceti minutách jsme předváděli dobrý fotbal, zbytek utkání vyzněl jednoznačně pro domácí. Zkrátka dvacet minut dobré hry na dobrý výsledek nestačí.

Sedlec-Prčice A - Mladá Vožice 4:1 (1:0)

Přípravná utkání

Předposlední přípravu jsme odehráli poprvé na trávě, na hřišti v Heřmaničkách. Terén sice nebyl po zimě nejhorší, ale nerovnosti nám značně ztěžovali kombinaci a rychlý přechod do útoku. Hra bohužel nesnesla žádná měřítka až na některé dobře provedené akce směrem dopředu. Obrana pracovala spolehlivě, ale nutno podotknout, že soupeř dopředu vůbec nic nepředvedl.

FOTBALISTA ROKU 2010

Zprávy z klubu

Vyhodnocení XXV.ročníku klubové ankety

Respekt – průvodce pro rodiče a trenéry dětí

Domácí fotbal

VIDEO:TV.FOBAL.CZ

TJ Sedlec-Prčice A - Kondrac 4:2 (2:1)

Přípravná utkání

Festival neproměněných příležitostí, dobrá hra a dva hloupé góly v naší síťi. Oslabeni o kapitána Koblihu a zástupce Mullera jsme nastoupili proti mužstvu Kondraci, která na zimním turnaji ještě neprohrála. Od svého soupeře v soutěži jsme ovšem čekali lepší výkon, než jaký předvedli.

Program přípravy na jarní část.

Přípravná utkání

Sedlec-Prčice: A-tým,B-tým,Dorost,St+ml.žáci,přípravka,minipřípravka

TJ Sedlec-Prčice A - SK Jičín 3:2 (1:1)

Přípravná utkání

Doufám, že se ještě neroznesla neblahá fáma o naší prohře na soustředení s divizním Jičínem. Pravda leží někde jinde a nebylo se čemu divit, že jsme po výborném výkonu přehráli soupeře o tři soutěže výš.

TJ Sedlec-Prčice A - Sedlčany 1:3 (0:1)

Přípravná utkání

Utkání votického turnaje se hrálo zčásti při denním světle a dohrávalo se pod světly. Po vyrovnaném prvním poločase měli sousední Sedlčany převahu a po zásluze zvítězili.Další stránky (celkem článků: 853 ):
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 >>