Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Chelsea se v osmifinále LM utká s Portem

Chelsea se v osmifinále LM utká s Portem

Trenér Chelsea José Mourinho v osmifinále Ligy mistrů povede svůj tým do souboje proti Portu, kde před odchodem do londýnského klubu trénoval.

Foto

Duel českých krajánků bude k vidění v duelu Celtiku Glasgow, kde hraje Jiří Jarošík, s AC Milán, za který nastupuje Marek Jankulovski. Rozhodl o tom dnešní los ve švýcarském Nyonu. První zápasy se budou hrát 20. a 21. února, odvety jsou na programu 6. a 7. března.

Záložníka Arsenalu a kapitána české reprezentace Tomáše Rosického čeká dvojutkání proti Eindhovenu. Obhájce vítězství Barcelona v osmifinále zase vyzve předchozího vítěze z roku 2005 Liverpool a souboj gigantů nabídnou bitvy Realu Madrid s Bayernem Mnichov. Další dvojice tvoří Lille - Manchester United, AS Řím - Lyon a Inter Milán - Valencie.

Los osmifinále Ligy mistrů (20./21. února a 6./7. března):

Porto - Chelsea, Celtic Glasgow - AC Milán, PSV Eindhoven - Arsenal, Lille - Manchester United, AS Řím - Lyon, Barcelona - Liverpool, Real Madrid - Bayern Mnichov, Inter Milán - Valencie.