Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Zimni turnaj v Benešově

Benešov ľ Zimní turnaj O štít města Benešova 2007 se na umělé trávě po prosincové předehrávce (Pyšely ľ Benešov dorost 1:0) rozjel na plné obrátky.

V podblanickém derby se smála Kondrac
 


Benešov ľ Zimní turnaj O štít města Benešova 2007 se na umělé trávě po prosincové předehrávce (Pyšely ľ Benešov dorost 1:0) rozjel na plné obrátky.

TÝNEC NAD SÁZ. 1 SOKOL NESPEKY 0

V prvním poločase měly nepatrně navrch Nespeky, nastřelily břevno Nachtmanem a při střelách Tomáše Rosenvalda a Petra Kadeřábka musel zasahovat Máca. Na druhé straně vykopával ve 43. minutě nespecký Nachtman míč z brankové čáry po lobu Žížaly. O výsledku nakonec rozhodl týnecký Kloud v 80. minutě po přihrávce Jana Dvořáka. äVyrovnané utkání. Nespeky byly v první půli blíže ke gólu, když nastřelily břevno a měly dvě nebezpečné akce, které Máca chytil. Naopak my jsme měli trochu smůlu, když Žížalovi vykopl obránce míč z brankové čáry. Ve druhé půli jsme měli více šancí a jediným gólem rozhodli utkání. Se zápasem jsem spokojen, protože jsme v tvrdé přípravě a potěšilo mě, že se hrálo slušně,ô zhodnotil zápas trenér Týnce Zdeněk Machač a dodal k pohybu v kádru: äOba Dvořákové se jeví velmi dobře a budou jistě posilami. Ještě by měl za nekomunikujícího Mirka Stibůrka, který přestupuje do SK Poříčí, přijít jeden hráč.ô äUtkání by slušela remíza. Týnec byl běhavější a bylo vidět, že má více natrénováno. My jsme byli po jednom tréninku, přesto nebyl náš výkon nejhorší,ô dodal k utkání nespecký kormidelník Karel Nachtman. Branka: Kloud. Poločas: 0:0. Týnec nad Sázavou: Máca ľ Jelluš, Artus, Mach, Berka ľ T. Kloud, M. Dvořák, Hlaváček, Kaloš ľ J. Dvořák, Žížala. Střídali: Kreps, Chroust. Nespeky: Donát ľ Párys, Nachtman, Pavlík ľ Tyrner, Kumpošt, Myslivec, Novák ľ Šindelář, Kadlec, T. Rosenvald. Střídali: Presl, Petr Kadeřábek, Čáp.

GR. VLAŠIM B 1 S. KONDRAC 2

V Podblanickém derby se zvláště v prvním poločase hrálo ve svižném tempu a možnosti ke vstřelení gólu byly na obou stranách. Do vedení šli Kondračtí střelou Petra Sedláčka ve 29. minutě. Ve druhém poločase zavěsil Záklasník ľ 0:2. Vlašimi se podařilo Janouškem už jen snížit na konečných 1:2. äVe vyrovnaném utkání byla šťastnější Kondrac. Šance jsme neproměňovali a góly jsme inkasovali po našich chybách,ô řekl k utkání kouč Vlašim B Jaroslav Machek. äUtkání bylo vyrovnané, ale na rozdíl od soupeře jsme se dokázali dostávat do vyložených šancí. Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě a mohli zvítězit vyšším rozdílem. Zápas měl na začátek přípravy solidní úroveň a výhra i výkon hráčů mě potěšil,ô dodal po zápase spokojený trenér Kondrace Jiří Janouš. Branky: Janoušek ľ P. Sedláček, Vítovský. Poločas:0:1. Vlašim B: Fajfrlík ľ L. Petrů, Starosta, Rytina, Musil ľ Potůček (46. Janoušek), Žovinec (46. Vlasák), D. Průcha, Čerhnohlávek ľ Kováč, Petr Červeňák (46. Střihavka). Kondrac: Kňazík ľ J. Sedláček, Mleziva, M. Kubín, T. Kubín ľ P. Sedláček (46. J. Karmazín), Budil, Záklasník, Janouš (57. Vokál) ľ R. Kašpar, Vítovský.

FC JÍLOVÉ 1 TJ ŠTĚCHOVICE 0

Zápas byl oboustranně opatrný a moc šancí si mužstva nevypracovala. Pokud některý ze soupeřů vystřelil, šla rána mimo, nebo neznamenala pro brankáře vyložené nebezpečí. Rozhodnutí přišlo až po přestávce a v hlavní roli byl Jílovský Berecký. Nejprve v 59. minutě postupoval sám na brankáře, ale nezvládnul blafák a o míč přišel. Vše si vynahradil v 70. minutě, kdy téměř ve stejné akci byl rozhodnější a nekompromisní střelou zajistil Jílovému vítězství. Branka: Berecký. Poločas: 0:0.

Foto: V podblanickém derby zvítězila o branku Kondrac. V 60. minutě se vlašimský Petr Červeňák střetl v běžeckém souboji s kondrackým Jaroslavem Sedláčkem.