Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Kam za sportem

Benešovsko ľ Ode dneška do neděle 28. ledna 2007 je v benešovském okrese na pořadu několik sportovních akcí.

PÁTEK 26. LEDNA

Stolní tenis

Okresní přebor: Čerčany ľ Mrač (18), Petroupim A ľ Sázava C (18), Teplýšovice A ľ Votice A (18), Želivka A ľ Benešov B (18).

Soutěž neregistrovaných I.: Netvořice A ľ Benešov D (18), Louňovice A ľ Votice B (18), Smilkov ľ Teplýšovice B (18), Vašim B ľ Želivka B (18), Neveklov ľ Kamenný Přívoz (18).

Soutěž neregistrovaných II.: Heřmaničky B ľ Petroupim C (18), Louňovice B ľ Olbramovice (18), Vlašim C ľ Petroupim B (18), Vlašim D ľ Týnec B (18), Votice C ľ Netvořice B (18), Vlašim E ľ Heřmaničky A (18).

Futsal

II. liga: Arsenal Benešov ľ Terasy Praha (20, Neveklov).

SOBOTA 27. LEDNA

Futsal

Okresní přebor v neveklovské hale: FC Arsenal Benešov B ľ Best Benešov (9), Tenisáci Benešov ľ Tempo Benešov (9.50), Berušci Benešov ľ R. S. Vlašim (10.40), Tempo Benešov ľ FC Arsenal Benešov B (11.30), Best Benešov ľ Tenisáci Benešov (12.20), R. S. Vlašim ľ Tempo Benešov (13.10), Arsenal Benešov B ľ Berušci Benešov (14), R. S. Vlašim ľ Best Benešov (14.50), Berušci Benešov ľ Tenisáci Benešov (15.40).

II. třída v benešovské hale Bios: FK Mrač B ľ Ďáblové Jablonná (8.30), FC Bruins Benešov ľ Devils United Benešov (9.10), Ďáblové Jablonná ľ AFC Dlouhé Pole (9.50), Devils United Benešov ľ FK Mrač B (10.30), Ďáblové Jablonná ľ FC Bruins Benešov (11.10), R. J. Benešov ľ Kopeček Chotýšany (11.50), Devils United Benešov ľ Ďáblové Jablonná (12.30), MK S. Žejdlík Benešov B ľ R. J. Benešov (13.10), AFC Dlouhé Pole ľ Devils United Benešov (13.50), Kopeček Chotýšany ľ MK S. Žejdlík Benešov B.

Basketbal

ČML starších žákyň: BC Benešov ľ BK Studánka Pardubice A (11.30), BC Benešov ľ BK Studánka Pardubice B (13.30).

Krajský přebor starších dorostenců: BC Benešov ľ BK Kaučuk Kraupy (15.30).

Krajský přebor II mužů: BC Benešov C ľ BK Kladno B (17.30).

III. liga mužů: BC Benešov B ľ TJ Sokol Písek (19.30). Všechny zápasy se hrají v ZŠ Dukelská.

Lední hokej

Okresní přebor: SKLH Benešov B ľ Řendějov (17, ZS Benešov), Votice ľ Jesenice B (19.30 ZS Benešov).

Fotbal

Zimní turnaj na umělé trávě v Benešově: Kondrac ľ Sázava (11.30), Nespeky ľ Jílové (13.45), Štěchovice ľ Týnec (16).

Zimní turnaj na umělé trávě ve Vlašimi: Chotýšany ľ Vlašim C (10.45), Zdislavice ľ Miřetice (13.15), Libež ľ Pravonín (15).

Stolní tenis

I. liga muži: ŚKST Vlašim ľ Sparta Praha (17).

NEDĚLE 28. LEDNA

Fotbal Zimní turnaj na umělé trávě v Benešově: Vlašim B ľ Sázava (16).

Přátelský zápas: Benešov ľ Sedlčany (13.45, UTBenešov).

Futsal

I. třída v neveklovské hale: Tenisáci Benešov B ľ TSV Mezihoří (9), Racek ľ L. Úročnice (9.50), Buldoci Benešov ľ FK V. Václavice (10.40), L. Úročnice ľ Tenisáci Benešov B (11.30), TSV Mezihoří ľ Racek (12.20), FK V. Václavice ľ L. Úročnice (13.10), Tenisáci Benešov B ľ Buldoci Benešov (14), FK Václavice ľ TSV Mezihoří (14.50), Buldoci Benešov ľ Racek (15.40).

Basketbal

Krajský přebor starších dorostenců: BC Benešov ľ BK Brandýs nad Labem (9).

III. liga mužů: BC Benešov B ľ BSK České Budějovice (11).

Krajský přebor II mužů: BC Benešov C ľ TJ Sokol Brandýsek (13).

Krajský přebor mladších dorostenek: BC Benešov ľ Slavia Poděbrady (15).

Všechny zápasy se hrají v ZŠ Dukelská.