Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

kondrac,Olbramovice,Poříčí vítězně v přípravach

Kondrac – Zdislavice     3:2

V prvním poločase byly lepší Zdislavice, které více běhaly a byly důraznější. Jejich vedení mohlo být i vyšší, ale Kondrac několikrát podržel výbornými zákroky nestárnoucí Macko.  Po přestávce se obraz hry začal měnit a zkušenější Kondrac otočila postupně výsledek na 3:1. V poslední minutě upravily Zdislavice na konečných 3:2.

„V prvním poločase jsme hráli špatně, ale cením si toho, že jsme i přes velké problémy se sestavou dokázali zlepšeným výkonem ve druhém poločase kvalitního soupeře porazit,“ dodal po utkání trenér Kondrace Jiří Janouš starší.

Branky Kondrace: Vítovský, Záklasník (pen.), Kocourek.  Poločas: 0:1. Kondrac: Macko – J. Sedláček, Mleziva, Budil, Kocourek – P. Sedláček, Linhart, Záklasník, Karmazín – Vítovský, Lizák (46. Jirásek).

 

Slavie Praha mladší dorost – Olbramovice   1:2

„Zápas byl pro nás užitečný, jak po fyzické, tak  po fotbalové stránce. Na výborném terénu si kluci s mladými běhavými dorostenci s chutí zahráli,“ zhodnotil zápas trenér Olbramovic Miloslav Kohoutek.

Branky Olbramovic: M. Kaprálek 2. Poločas: 1:1. Olbramovice: Malík – Doležal, Chudlářský, Barták, Karda – V. Slepička, Havlík, Pospíšil, Tůma – Vrkoslav, M. Kaprálek. Střídali: V. Kaprálek, T. Helma , Jonszta, Šach.

 

V přípravném fotbalovém utkání před nadcházející jarní sezonou zvítězil účastník I. B třídy SK Posázavan Poříčí nad Sázavou nad béčkem Marily Votice 3:1, po poločase 2:1. Skóre otevřel již ve druhé minutě poříčský Mrázek po pěkném uvolnění Miroslavem Stibůrkem. Druhou branku přidal Filip po kličce obránci v šestnáctce. Votice mohly snížit, ale dvě sóla Vojty Budila a jedno Baťhy (tyč) gólem neskočily. Až těsně před odchodem do kabin se to podařilo Vojtovi Budilovi z pokutového kopu. Ve druhém poločase se hrálo většinou na polovině Votic a na konečných 3:1 upravil v 88. minutě Mrázek.