Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Hattrick Tomáše Hájka poslal Sedleckoprčické do kolen

Sedlec–Prčice/ K přípravnému fotbalovému utkání si po soustředění pozval účastník I. B třídy Sokol Sedlec–Prčice mužstvo okresního přeboru béčko Marily Votice a překvapivě prohrál, když jim Tomáš Hájek vstřelil hattrick.

SOKOL SEDLEC–PRČICE           2
MARILA VOTICE B                    4


V prvním poločase se lépe pohybovali Sedleckoprčičtí a díky samostatné akci Milana Lukáše a po zpětné přihrávce a následném zakončení Tomášem Davídkem se dostali do dvoubrankového vedení. V závěru poločasu ale chyboval nestárnoucí Zdeněk Pištěk, Hájek mu míč vypíchl a po sóle snížil na 2:1.


Po přestávce překvapivě vládli na hřišti Votičtí. Nejprve střídající Homolka po centru vyrovnal a poté Hájek dvěma trefami uzavřel na konečných 2:4.


„První půli jsme hráli, tak jak bych si představoval v mistrácích. Potom udělal stoper chybu a soupeř snížil. Do druhé půli jsem pustil čtyři kluky z béčka, nastal chaos v obraně, soupeř byl lepší a vstřelil nám tři góly,“ dodal k utkání trenér Sedlce–Prčice Jan Vodňanský.


„Byl to vyrovnaný zápas. V první půli nás domácí přehrávali a ve druhé jsme byli lepší mi, měli jsme i štěstí a dali více gólů,“ řekl k utkání spokojený kouč votického béčka Luděk Budil.


Branky: M. Lukáš, T. Davídek – Hájek 3, Homolka. Poločas: 2:1.


Sedlec–Prčice: Ryšavý (46. Dařena) – Hedvik (T. Pištěk), Drahota, M. Lukáš (46. Trnobranský), Z. Pištěk st. (46. Šetina) – Müller, L. Pištěk, J. Lukáš – Mára, T. Davídek.

Votice B: Kopecký – Kuneš, Baťha, Dušátko, Šlejmar – Hájek, Kolář, Pohan, P. Soukup (46. Homolka) – V. Budil, Milan Jonszta).