Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Výprask A mužstva s béčkem Votic

Votice B - Sedlec-Prčice A 9:4 (4:2)

Sestava: Dařena (Trpka) - Sedláček (Lukáš Milan), Pištěk Zdeněk, Bechyně, Renč (Šetina) - Boubalík, Bouška, Pištěk Lukáš, Prchlík - Mára (Kubát), Davídek M.

Branky: Davídek 3 (2x penalta), Pištěk Lukáš

Na zmrzlém klouzajícím terénu jsme odehráli druhý zápas zimního turnaje Ferdinand Cup s domácím Votickým béčkem. Soupeř se lépe pohyboval, měl větší stabilitu v soubojích a prakticky každý útok dokázal přetavit v branku. Naše obraná fáze je tragická. Po ztrátě míče nejsme schopni konsolidovat řady a bráníme v malém počtu hráčů. Po 18. minutách jsme soupeři nahráli na tři góly, čtvrtý jsme si dali sami. Opticky se možná hrálo více na Votické polovině, ale co naplat, když soupěři stačí čekat na naši chybu. Náznaky nějaké souhry se občas ukázali, ale do zakončení jsme se dostávali velmi sporadicky. Na konci poločasu jsme skóre zkorigovali z penalty. Po dalších pár minutách odcentroval Davídek na Lukáše Pištěka, který z voleje trefil přesně.

V druhém poločase se odehrávala stále stejná písnička, kdy jsme soupeře posílali do brejků, do šancí a do gólů. Mezi soupeřovými brankami jsme se dvakrát trefili i my, ale konec zápasu už se odehrával bez tempa a zaujetí.

Příští týden nás čeká soustředění v domácích podmínkách a v neděli utkání s Pravonínem. Máme co napravovat.