Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

A mužstvo se probudilo ze zimního spánku

Po nevydařených duelech v úvodu přípravy jsme hráli další zápas zimního Ferdinand Cupu ve Voticích. Za krásného, takřka jarního počasí, jsme odehráli zatím nejpovedenější utkání.

Sedlec-Prčice A - Miřetice 4:1 (1:1)

Sestava: Ryšavý - Prchlík, Pištěk Zd.st., Polidar, Sedláček - Mára, Bouška, Pištěk T., Pištěk L. - Senft, Davídek M.

Druhý poločas: Ryšavý - Polidar, Pištěk Zd.st., Hedvík, Pištěk L. - Boubalík, Bouška, Pištěk T. (Šetina), Sedláček- Davídek, Muller

Branky: Davídek 2, Pištěk L., Pištěk T.

Rozhodčí: Novotný

Přesto, že jsme si v kabině kladli na srdce, abychom za žádnou cenu neinkasovali, opak byl pravdou. Hned z prvního povedeného útoku Miřetických jsme inkasovali. Na půlce jsme klasicky ztratili míč, v pravém rohu se kolem Sedláčka obtočil záložník, odcentroval a před brankou to již někdo z útočníků uklidil za záda bezmocného Ryšavého. Poté jsme trochu začali hrát, plnili jsme si obranné povinnosti a dostávali se do kombinace. Dost jsme jich však stačili zkazit nepřesnostmi, které by se už v této fázi přípravy vyskytovat neměli. Své si odehrál navrátilec do sestavy Polidar, když na předstoperu předvedl solidní výkon. V jakés takés šanci se po půlhodině hry ocitl Bouška, ale jeho střelu stačili miřetičtí zblokovat. Dále se ocitl v jasné šanci Senft, ale hlavou z malého vápna přestřelil. Dále mohl skórovat Mára, ale umotal se v kličkách před vápnem místo střelby. A tak jsme vyrovnali až těsně před poločasem, když vystřelil Pištěk Tomáš, jeho střelu zblokoval obránce, ale tento balon se záhadnou rotací překvapil golmana soupeře a i k našemu překvapení skončil v brance.

Do druhého poločasu naskočil další navrátilec Hedvík, u kterého ještě je naděje na návrat z domovského Mezna. Také on si odehrál svůj standard a spolu s Polidarem přispěli k výrazně lepšímu chodu naší obrany. Druhá půlka již byla silně v naší režii. Dobře jsme napadali, běhali a kombinovali. Do útoku se přesunul Mára a bylo to znát. Druhý gól jsme vstřelili po rohu Máry, naskočil si Lukáš Pištěk a nekompromisní hlavičkou rozvlnil síť. V další brance měl opět prsty Mára, když vybojoval zdánlivě ztracený míč a předložil Davídkovi před prázdnou bránu. V té chvíli soupeř odešel a prakticky si nevytvořil žádnou příležitost. My jsme mohli ještě několikrát skórovat, ale v koncovce se nám již tolik nedařilo. Poslední gól tak přidal chytrou střelou z trestného kopu Davídek.

Tréninky - úterý, pátek 18:00, sobota 10:00.

Příští týden hrajeme v neděli s Borotínem.

Fotky ze zápasu naleznete ve fotogalerii.