Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

Svatohorský pohár starších žáků

Svatohorský pohár (28.2.2010): 6. místo

Svatohorský pohár starších žáků

Svatohorský pohár  (28.2.2010):    4. místo

 

Poslední únorovou neděli se na UMT Spartaku sjela kvalitní konkurence 8 divizních a krajských mužstev, rozdělených do dvou 4-členných skupin, kde sehráli utkání na 1 x 25 min. o postup do závěrečných bojů o umístění. Celodenní maraton 16 zápasů odřídila bez větších problémů dvojice zkušených rozhodčích p. Plesl a Toužimský.

Výsledky turnaje nakonec navzdory vyrovnaným bojům zejména v naší skupině "A" odpovídají kvalitě a postavení jednotlivých mužstev. Finálové klání dvou divizních týmů vyhrál po zásluze FK Tachov nad FK Hořovickem. V zápase o třetí místo podlehli domácí až po penaltovém rozstřelu velmi silnému druhému celku pražského přeboru FK Admira Praha. V zápase o 5. příčku zaslouženě porazil další účastník pražského přeboru FSC Libuš rovněž na penalty Sokol Sedlec-Prčice. Trochu zklamáním byly výkony mužstva TJ Blatná z jihočeského přeboru, který po prohře s MFK Dobříš obsadil poslední 8. místo.

Konečné pořadí turnaje:

 

1. FK Tachov

2. FK Hořovicko

3. FK Admira Praha

4. SK Spartak Příbram

5. FSC Libuš

6. Sokol Sedlec-Prčice

7. MFK Dobříš

8. TJ Blatná

 

Nejlepší hráč:        Štěpán Honzík  (FK Tachov)

Nejlepší střelec:     Michal Kasík (MFK Dobříš)

Nejlepší brankář:   Lukáš vaníček (FK Hořovicko

Naše výsledky: :TJ Blatná      1:0,

                 Admira Praha 1:3 ,

                 FK Tachov     1:2,

zápas o 5.-6.místo FSC Libuš 1:1 na penalty 2:3.