Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Konečně bez inkasované branky

Na zimním turnaji jsme absolovali poslední zápas ve skupině. Příště nás čeká utkání o celkové umístnění v rámci turnaje.

Sedlec-Prčice A - Borotín 5:0

Sestava: Ryšavý (Malina) - Polidar (Šetina), Pištěk Zd. st., Hedvík (Drahota), Bechyně - Boubalík (Kobliha), Bouška, Pištěk Tomáš, Pištěk Lukáš (Sedláček) - Davídek, Mára (Muller)

Branky: Davídek 2x, Mára, Pištěk L., Muller

Zápas s jednoznačným průběhem i výsledkem. Proti slabému Borotínu jsme začali velmi aktivně, napadali jsme soupeřovu rozehrávku a tak se k ničemu nedostal. My jsme se aktivním pohybem hlásili o šance a byli ve všech herních činnostech rychlejší a svižnější. Pouze koncovka by mohla být kvalitnější, když z několika velmi dobrých šancí jsme nevytěžili branku.

Hned ve třetí minutě vybojoval Mára míč na obránci, obešel i golmana a od brankové čáry vrátil Davídkovi před prázdnou kasu. 1:0. Za pár minut jsme vykombinovali soupeřovu obranu, ale z nahrávky Lukáše Pištěka se nechumelilo. Poté vysunul Mára Davídka, ale přihrávka byla příliš prudká. Další gól přišel z trestného kopu po faulu na Lukáše Pištěka. To se krásně od břevna trefil Karel Mára. Třetí gól na sebe nenechal dlouho čekat. Rohový kop zahrával Mára, míč se odrazil od Lukáše Pištěka do Polidara a od něj k nekrytému Davídkovi, který měl již snadnou pozici. Poté jsme si svým pohybem vytvářeli šanci za šancí, ale do poločasu jsme již neskórovali. Největší šanci měl Tomáš Pištěk, když na penaltě po zpětné přihrávce Davídka zaváhal a netrefil ani branku. Po úniku Boubalíka mířil těsně mimo Davídek, jenž o pár minut později trefil tyčku borotínské branky. Poté ještě v samostatném úniku zklamal Sedláček a později i Mára. Před poločasem se k naší brance dostali i borotínští, ale koncovku nezvládli a tak se do kabin odcházelo za tříbrankového vedení.

Druhý poločas již ztratil kvalitu prvního, přestali jsme aktivně napadat a hrát míče do stran. Přes střed hřiště se nám již tolik nedařilo a soupeř odolával snáze naším útokům. Přesto jsme dvě branky dali. To Tomáš Pištěk vysunul střídajícího Mullera, ten obešel golmana a byl ve vápně sražen. K vyraženému míči ovšem dosprintoval Lukáš Pištěk a tak se místo penalty třepotal míč v síti. Další gól už zaznamenal Muller sám, když ostrou přihrávku Boušky usměrnil na malém vápně bravůrně do sítě. Poté jsme vystřídali a hra upadla do průměru. Za krásného počasí jsme předvedli ještě pár zdařilých akcí a zápas končil penaltou na naší svatyni. To Šetina fauloval ve vápně. Střídající gólman Malina ovšem pokus sopeřova hráče kryl a tak jsme letos poprvé v přípravě neinkasovali.

Další týden hrajeme o umístění, termín i soupeř bude upřesněn.

Tréninky: úterý, pátek 18.00, sobota nebo neděle 10.00 podle utkání ve Voticích.