Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

Prvnímu mužstvu kulminuje forma

V posledním utkání na Ferdinand Cupu ve Voticích jsme hráli o konečné 9. místo v turnaji. Soupeřem nám byl starý známý Struhařov.

Sedlec-Prčice A - Struhařov 8:1 (4:1)

Sestava: Ryšavý (Malina) - Polidar, Hedvík, Bechyně, Sedláček - Mára (Šetina), Pištěk T., Bouška, Boubalík (Kobliha) - Davídek, Senft (Lukáš M.)

Branky (asistence): Davídek 4x (Senft, Sedláček, Boubalík, Sedláček), Pištěk T. 2x (Sedláček, Davídek), Sedláček (Davídek),  Senft (Davídek)

Rozhodčí: Macháček

Zápas jsme začali jako obvykle aktivně, i když byl těžký zasněžený terén. Trochu nám ztěžoval pohyb a kombinaci, ale ani to nás neomlouvá ve špatném provedení obranných situací. Po ztrátě balonu jsme se nezodpovědně věnovali obraně a z toho pramenily jakés takés šance soupeře. Došlo to až tak daleko, že jsme obdrželi branku. To Mára nevěnoval dostatečnou pozornost svému protihráči a ten s přehledem prošel přes celé hřiště až k vápnu, kde ho nezpacifikovali ani Bechyně, ani Polidar, a žabkou přehodil Ryšavého. To nás probudilo a hned po obdržené brance jsme dokázali soupeři gól oplatit. Bouška po rozehrání nakopl balon na Davídka, který přesprintoval všechny obránce a z brankové čáry našel před prázdnou brankou Senfta, který již dokázal zakončit do sítě. Poté už jsme hráli lépe a až na některé obranné situace jsme hráli velmi útočně. Ve dvacáté minutě našel Bouška rozběhnutého Senfta, který si obhodil golmana a ten ho ve skluzu fauloval. Penaltu proměnil Davídek. Další branku přidal opět Davídek, když přetavil zpětnou přihrávku Sedláčka ve střelu na přední tyč. Poté zahrozil také soupeř, když měl několik příležitostí z trestných kopů, ale když už se jeho hráči dokázali dostat k zakončení, tak netrefili branku. A tak jsme přidali čtvrtý gól my. Ve středu hřiště získal míč Boubalík, vysunul volného Davídka, který si poradil s posledním obráncem a sám proti brankáři Struhařova nezaváhal. Na konci poločasu ještě odmítl další branku Tomáš Pištěk, který po nahrávce Davídka trefil z penalty pouze golmana.

Po poločase se hrálo prakticky na jednu branku. Soupeř odešel fyzicky a tak jsme měli spoustu prostoru na kombinaci a přechod do útoku. V něm dominovali krajní záložníci Boubalík se Sedláčkem, kteří byli hodně vidět. Nejprve našel Boubalík Davídka, ale ten ve skluzu přestřelil. Poté po nejhezčí akci zápasu, při které vysunul Bouška Sedláčka, zakončoval po ideální nahrávce posledně jmenovaného Davídek. Krásně si naběhl na střílený centr a zakončil do protipohybu golmana. Další akci založil Tomáš Pištěk, Davídek se uvolnil na lajně, předložil Sedláčkovi, který na penaltě vstřelil první branku v sedleckoprčickém dresu. To už vstřelil naší šestou branku. Dále už do branky střílel pouze Tomáš Pištěk. Poprvé ve si ve skrumáži našel míč Sedláček a předložil Tomášovi před odkrytou branku a chvíli před koncem zakončil přesně po zpětné přihrávce Davídka. Nutno podotknout, že jsme zahodili ještě několik tutovek, z nichž stojí za zmínku tyčka Davídka, po které se odrazil  míč nejprve ke Koblihovi, po jeho střele do golmana se odrazil k Lukášovi, ale ten nastřelil také pouze golmana.

Na závěr turnaje jsme tedy začali předvádět to co po nás nový trenér chce a vyplatilo se. Jen trochu škoda, že jsme na závěr turnaje narazili na slabší protivníky, oproti začátku turnaje. Tam jsme ještě neměli zažité své nové posty a postupně jsme se zžívali s novou taktikou. Přesto si musíme přiznat, že absolvování turnaje bylo při letošní tuhé zimě velmi prospěšné, a bez tak kvalitní hrací plochy bychom herní styl lépe nenatrénovali.

Příští týden hrajeme v sobotu od 17:00 poslední přátelské utkání na umělé trávě v Táboře se Sokolem Sezimovo Ústí, účastníkem jihočeské I.A třídy.

Tréninky: úterý, pátek 18:00.