Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

A mužstvu se generálka nepovedla

Na umělé trávě v Táboře jsme nastoupili proti I.A třídu hrajícím Sokolu Sezimovo Ústí. Zápas se nám herně i výsledkově nepovedl a tak bude první mistrovský zápas očekáván s ještě větším napětím.


Sokol Sezimovo Ústí - Sedlec-Prčice A 3:0

Sestava: Ryšavý - Polidar, Pištěk Zd., Hedvík, Sedláček - Boubalík, Bouška, Pištěk T., Pištěk L. - Mára, Davídek

Střídali: Kobliha, Lukáš M., Malina, Muller

Od začátku utkání jsme byli pomalejším a horším týmem. Na nezvyklé umělé trávě s nižším chlupem se nám nedařili přihrávky, kombinace ani pasování. Umělou trávou to však bylo jen z malé části. U valné většiny týmu nebyl vidět snaha, jiskra ani obětování se pro tým. Všude jsme byli pomalejší a zaběhlé stereotypy z minulých zápasů jsme nebyli schopni plnit. Fotbal bez pohybu vyhovoval našemu soupeři, který měl příliš mnoho místa a většinou jim stačilo obejít jednoho našeho hráče k přečíslení. I přes tu všechnu bídu jsme mohli být alespoň brankově úspěšní, ale to by Davídek s Mullerem nesměli spálit stoprocentní šance. Ale po pořádku. Z kraje se nám rozestoupil střed zálohy a nebezpečně vypálil sezimácký záložník. Rychlý útok po straně vedl soupeřův bek, ale jeho centr usměrnil útočník pouze vedle Ryšavého branky. Po sérii rohových kopů soupeře jsme se ubránili, podnikli jeden z mála rychlých brejků, ale Davídkovu slabou střelu vystřelil z brankové čáry obránce. Poté se již třepotala síť, když jsme nechali neobsazeného hráče na lajně, který zpětnou přihrávkou našel svého spoluhráče. Ten měl již úlohu snadnou. Poté jsme měli tutovku, ale Davídek trestuhodně promáchl Márovu zpětnou přihrávku. Dále jsme se již jen dívali na útoky soupeře, z nichž jeden byl potrestán. Šebek rychle rozehrál trestný kop na zadní tyč, kde nebyl hlídaný záložník sezimáku, který se snadno trefil mezi tyče. Poté jsme opět zahrozili my, Boubalík zatáhl míč, vrátil na Davídka, ale ten v další tutovce poslal míč nad bránu soupeře. Další naší akci vedl Mára, nahrál Mullerovi, který se krásnou kličkou zbavil dvou obránců, ale tváří v tvář golmanovi vůbec netrefil branku. Naše šance ale střídali šance Sezimova Ústí, které byli ještě hojnější, ale brankou neskončili.

Druhý poločas se již více mluvilo, faulovalo a dohadovalo než hrálo. Neunesli jsme tíhu prohry a předvedli několik zbytečných zákroků, stejně jako sezimáčtí hráči, kteří nezůstávali pozadu. Korunu tomu nasadil rozhodčí Novák, který při trestném kopu sezimáku postavil naší zeď třináct metrů od míče. Gól na tři nula jsme dostali pár minut před koncem, když se prosadil lobem znovu Šebek. Na závěr byl vyloučen po strkanici soupeřův obránce a po řečnění i náš Hedvík. Nic to ale nezměnilo na naší prapodivné hře, kterou v mistrovském utkání zkrátka předvést nemůžeme.

Hrajeme v neděli od 15:00 s Hostomicemi.