Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Sedleckoprčičtí přivezli bod z Dobříše

Sedleckoprčičtí přivezli bod z Dobříše

Dobříš – Sedlec-Prčice 0:0

Utkání začala mužstva opatrně a příležitostí bylo jako šafránu, když hlavně domácí byli v koncovce nepřesní.

V úvodu druhého poločasu se dobříšský hráč dostal do gólové šance, ale přestřelil branku. Hosté hrozili z brejků, ale vážnou velkou příležitost si nevytvořili. Domácí si v závěru vytvořili tlak, po standardních situacích i šance, ale sedleckoprčická obrana odolala. Hosty může těšit nejen získaný bod, ale i návrat Tomáše Davídka na hřiště (v 80. minutě) po roční odmlce a vážném zranění kolena.

„Zápas byl vyrovnaný bez větších šancí, ale pološancí mělo každé mužstvo několik, gól však nepadl. Mladý tým Dobříše mě velice svým výkonem překvapil a určitě začne dělat body. Remíza asi průběhu hry odpovídá a bod bereme,“ byl spokojený trenér Sedlce-Prčice Miroslav Rybka.

Rozhodčí: Salač. Diváci: 100.

Sedlec-Prčice: Ryšavý - Hedvik, Bechyně, Zd. Pištěk, Polidar – Boubalík, Bouška, T. Pištěk, Sedláček – Mára, M. Davídek. Střídali: Kobliha, Drahota, T. Davídek.