Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Fotbalové statistiky okresních týmů

Uvádíme fotbalové statistiky okresních týmů ve II. lize, divizi, krajském přeboru, I. A, I. B třídě a okresního přeboru v ročníku 2009/2010.

II. liga

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim po 27. kole.

Bilance: 27 – 9 – 7 – 11, skóre 35:37.
Branky: 34, průměr na zápas 1,3 gólu.
Kanonýři: 13 – Bálek, 8 – Kalabiška, 3 – Jungr, 2 – Křeček, 1 – Průcha, Borák, Pokorný, Štochl, Svátek, Kropík, D. Nešpor, Markovič, Süsser.
ŽK: 6 – M. Nešpor, 5 – Kalabiška, Vebr, Schuster, Kropík, 3 – Pokorný, D. Nešpor, 2 – Švamberg, Süsser, Toma, J. Veselý, Jungr, Svátek, 1 – Křeček, Patka, Mucha, Průcha, Borák, Markovič, Štochl.
ČK: 1 – Patka.

Divize

Statistiky hráčů SK Marily Votice a SK Benešov po 25. kole.

Bilance: 50 – 21 – 11 – 18, skóre 68:60.
Branky: 68, průměr na zápas 1,4 gólu.
Kanonýři: 8 – Horváth (Votice), 7 – Knobloch (Votice), 6 – Walter (Votice), Veselý (Benešov), 4 – Doseděl, Chomát (oba Benešov), Lukeš, V. Pohorský (oba Votice), 3 – Lizák, Neuberg (oba Votice), Turek (Benešov), 2 – Žák (Benešov).
ŽK: 8 – Žák (Benešov), 6 – Horváth, Rezek (oba Votice), 5 – O. Štěpán (Benešov), 4 – Havlíček (Benešov), 3 – Prikner, Turek, Křivohlavý, Veselý, Zoubek (všichni Benešov), Walter, Mašín, Lizák, Neuberg, Bareš (všichni Votice), 2 – Knobloch, Borkovec, Viskup, Lukeš (všichni Votice), Doseděl, Knotek (oba Benešov).
ČK: 1 – Rezek, Neuberg (oba Votice), Doseděl (Benešov).

Krajský přebor

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim B po 24 zápasech.

Bilance: 24 – 14 – 6 – 3, skóre 64:26.
Branky: 64, průměr na zápas 2,7 gólu.
Kanonýři: 18 – J. Jícha, 8 – Janda, 5 – Vořechovský, 4 – L. Dvořák, Stejskal, 3 – Kalabiška, Havlíček, Markovič, L. Petrů, 2 – Bouček, Císař, Borák, Mucha.
ŽK: 4 – Císař, L. Petrů, 3 – L. Dvořák, Havlíček, Vořechovský, Schuster, Janda, 2 – J. Jícha, L. Petrů, Žovinec.
ČK: 1 – Žovinec.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Pyšely a FK Fercom Týnec nad Sázavou po 24 zápasech.

Bilance: 48 – 20 – 10 – 18, skóre 83:70.
Branky: 83, průměr na zápas 1,7 gólu.
Kanonýři: 15 – Žížala (Týnec), 13 – Páv (Pyšely), 7 – Čáp, Mastný (oba Pyšely), 6 – Skála (Týnec), Kondáš (Pyšely), 5 – Orsák (Týnec), 4 – J. Moravec, K. Kulhavý (oba Pyšely), 3 – Benák (Pyšely), 2 – Zoubek, Večera, (oba Pyšely), Jíša (Týnec).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Kondrac, Sokola Nespeky, Sokola Trhový Štěpánov, SK Posázavanu Poříčí nad Sázavou, Sokola Sedlec–Prčice, SK Chocerady, Sokola Teplýšovice, Sokola Maršovice po 21. kole.

Bilance: 168 – 66 – 33 – 69, skóre 287:300.
Branky: 287, průměr na zápas 1,7 gólu.
Kanonýři: 23 – Filip (Poříčí), 17 – M. Davídek (Sedlec–Prčice), 10 – Šimáček (Poříčí), 8 – Doležal (Teplýšovice), Kalenda (Nespeky), R. Hašek (Maršovice), J. Kuželka (Chocerady), 7 – Moulík (Maršovice), 6 – Vítovský, Pavelka, P. Sedláček (všichni Kondrac), Gapko (Trhový Štěpánov), T. Pištěk (Sedlec–Prčice), Starosta, Kukač (oba Teplýšovice), 5 – Kupša, Houda (oba Poříčí), Kadlec, Pavlík, T. Rosenvald (všichni Nespeky), Pohorský (Kondrac), St. Škvor (Teplýšovice), 4 – Mládek (Teplýšovice), Dráb (Maršovice), Kodat (Chocerady).

Okresní přebor

Statistiky třinácti okresních týmů po 20. kole.

Bilance: 120 – 60 – 20 – 40, skóre 273:197.
Branky: 470, průměr na zápas 1,95 gólu.
Kanonýři: 27 – Hanuš (Chotýšany), 17 – Junek (Chotýšany), 16 – Němec (Vrchotovy Janovice), 12 – M. Kaňka (Struhařov), 11 – Milan Jonszta (Votice B), 10 – Zd. Pekárek (Divišov), Hájek (Votice B), Fialka (Miřetice), 9 – Hanibal (Chotýšany), Kubálek (Zdislavice), Peter (Úročnice), Vitouš (Neveklov), 8 – Naňák (Zdislavice), D. Stibůrek (Jírovice), D. Průcha (Chotýšany), Tůma (Olbramovice), 7 – Hampl (Teplýšovice B), Brejla (Olbramovice), 6 – Starosta (Teplýšovice B), J. Kamarýt (Miřetice), M. Babický, Vlasák (oba Pravonín), Šindelář (Chotýšany), 5 – Sysel (Struhařov), Němec (Jírovice), Sochůrek, Kněnický (oba Vrchotovy Janovice), Klejna, Zd. Ondrák (oba Pravonín), Kuneš (Votice B), Lhoták (Miřetice), Hošek (Úročnice), M. Bumbálek (Divišov).