Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

Sedlec-Prčice A - Božetice 8:1

V předvečer posvícenského veselí jsme se utkali se soupeřem z jihočeské I.B třídy, družstvem Božetic. V ideálních fotbalových podmínkách, na mokrém pažitu se odehrál zápas v naší režii s jednoznačným výsledkem, kterému jsme dali tvar hlavně po přestávce.

Sestava: Ryšavý - Sedláček, Pištěk Zd., Hedvík, Kobliha - Mára, Bouška, Davídek T., Drahota, Boubalík - Davídek M.

Střídali: Pištěk T., Pištěk L.

Branky: M. Davídek 3x, T. Davídek 2x, Bouška, Drahota, Pištěk T.

V první polovině ještě hosté stačili stíhat naše výpady, ale naše útočné akce měly smysl i efektivitu. Hned po pár chvílích na hřišti se řítil do akce Mára, předložil do běhu Davídkovi, ale jeho lob golman v pohodě kryl. Jinak jsme se snažili o kombinaci, která ovšem končila hluboko před soupeřovým vápnem. Mnohem nebezpečnější byly rychlé kontry po soupeřově ztrátě balonu. V jednom takovém kontru se blýskl Karel Mára, který se přes svého obránce dostal k brankové čáře a před prázdnou brankou našel Michala Davídka. Druhá branka padla po krásném vysunutí Michala Davídka Petrem Bouškou, když poněkud netypické avšak efektivní zpracování balonu prvně jmenovaný dokázal přetavit v přesnou střelu k tyči. Další branka padla po přesné kolmici Petra Boušky na Michala Davídka. Ten míč zatáhl a před golmanem a dobíhajícím obráncem předložil Tomášovi Davídkovi opět před prázdnou branku. Do poločasu jsme ovšem stihli také inkasovat. Ve středu pole jsme ztratili zdánlivě jednoduchý balon, nestačili se vrátit a soupeř nás potrestal. Další naše šance ještě spálili bratři Davídkové a také Drahota.

V druhé půlce již soupeř odešel fyzicky a měli jsme výraznou územní převahu. Z ní pramenily i šance, které se nám dařilo v pohodě proměňovat. Nejprve se poněkolikáté prosadil na kraji Mára, zpětnou přihrávkou našel Tomáše Davídka, který si již dokázal poradit. V podobné situaci ale z opačné strany se probil k přihrávce Boubalík a Drahota zakončoval ve skluzu do prázdné. Poté si našel místo pro utěšenou pravačku Bouška, který svůj projektil zpoza vápna umístil přesně za tyčku. Neméně zdatně se vedlo i střídajícímu Tomášovi Pištěkovi, který na kluzkém terénu vyslal utěšenou pijavici po zemi a tak se brankář hostí červenal po sedmé. Poslední hřebíček přidal svým třetím gólem Michal Davídek opět do prázdné po akci Tomáše Davídka.

V tréninkovém tempu jsme mohli soupeři nastřílet ještě pět branek navrch, ale bude lepší, když si nějakou branku necháme i na mistrovské utkání. Příští týden máme generálku s Teplýšovicemi v neděli od 17:00.