Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice A - Teplýšovice 6:2 (3:1)

Na Votickém zimním turnaji jsme absolvovali první utkání proti našemu soupeři z krajské I.B třídy, celku Teplýšovic. Ti však přijeli s dorostem a tak oba poločasy vyzněli pro nás.

Sestava: Ryšavý - Prchlík, Hedvík, Sedláček, Pištěk L. - Hanibal, Bouška, Pištěk T., Muller -  Davídek M., Růzha J.

Střídali: Mára, Kobliha (C), Seidel R., Šetina, Kotva D., Boubalík

Omluveni: Bechyně, Pištěk Z., Davídek T.

 Utkání neslo všechny znaky začínající přípravy a letošního prvního kontaktu s umělou trávou. hrál se vyrovnaný fotbal, kde jsme ovšem byli lepší v tahu na branku a vypracování si brankových příležitostí. Teplýšovičtí dorostenci hráli po naše vápno a prakticky Ryšavého branku netrefili. Naše poměrně nová sestava se těžko sehrávala a když měli jít přihrávky rychle od nohy, tak nešli a naopak.

Přesto jsme se dostali k zakončení, když se nejprve zastřeloval Růzha a poté i Tomáš Pištěk. Branka přišla po hrubě nezvládnutém odkopu soupeřova gólmana, který trefil Michala Davídka. Ten předložil na vápno Pištěkovi, jeho odražená střela se dostala k Růzhovi a jeho vyraženou střelu dorážel do branky Davídek. Poté jsme dostali branku, když si centr z levé strany srazil do branky Ryšavý. Začali jsme mít mírně navrch, ale kombinace nám v přechodu do útočné fáze vázla. Čtyři přihrávky po sobě byl vrchol nedělní kombinace. Další gól přidal novic Tomáš Hanibal, když po vysunutí Pištěkem pronikl do vápna a střelou pod břevno nedal golmanovi šanci. Třetí branku přidal Růzha po skvělé přihrávce Boušky, který předtím vymíchal (přešlapovačkou) soupeřovu obranu, do protipohybu golmana. V závěru ještě spálil šanci Davídek opět po vysunutí Pištěkem.

Druhý poločas jsme vystřídali půlku týmu a celý poločas nám trvalo dostat se trochu do souhry. Špatné vysouvání celého týmu v bloku nám ubíralo sil, ale přesto jsme si vypracovali další šance, ve kterých jsme měli zhruba padesáti procentní úspěšnost. Čtvtý gól přidal svým důrazem Boubalík dorážkou střely Máry. Pátý gól vstřelil ještě dorostenec Kotva, když hlavou uklidil do sítě centr Máry. Poté hra upadla úplně, hrálo se ve středu hřiště a prakticky se dohrávalo. Z naší nekoncentrovanosti plynuly nějaké chyby a po jednom nedůrazném odkopu hosté snížili pěknou ranou pod břevno. Poslední slovo ale měl Michal Davídek, který po vysunutí Růzhou přidal v samostatném úniku šestý gól.

Tréninky středa a pátek 18.00, v sobotu od 17:00 utkání se Sedlčany a v neděli odjezd na soustředění ve 14:00.