Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice A - Sedlčany 1:3 (0:1)

Utkání votického turnaje se hrálo zčásti při denním světle a dohrávalo se pod světly. Po vyrovnaném prvním poločase měli sousední Sedlčany převahu a po zásluze zvítězili.

Sestava: Ryšavý - Prchlík, Hedvík, Pištěk Z., Sedláček - Hanibal, Bechyně, Bouška, Mára, Muller - Davídek

Střídali: Davídek T., Kobliha (C), Šetina, Kotva D.

Omluveni: Pištěk L., Pištěk T. zažívací obtíže

Branka: Davídek M.

Zápas se nesl v duchu probíhajících příprav obou mužstev, i když bylo vidět, že sedlčanští jsou o dva týdny napřed. Jejich kombinace měly smysl, i když se ve finální fázi nedokázali dostávat do brankových příležitostí. Naše obrana v té chvíli pracovala spolehlivě, ale dopředu nám to příliš nešlo. Spoléhali jsme na rychlé brejky, ale když už jsme se dostali na dostřel, soupeřův gólman byl na místě. V pětadvacáté minutě se poprvé třepotal míč v síti, když si po kombinaci doběhl pro faul Havel a kopala se penalta. I když Ryšavý směr střely vystihl, tvrdou ránu Bartoše nedokázal vytlačit mimo tyče. Poté se mohlo urodit na druhé straně, když se umně vyhnul ofsajdu Davídek a uháněl ze strany na golmana. Jeho střela ovšem skončila mimo branku. Dále se Davídek uvolnil po lajně, naservíroval Márovi, ale ten bránu také netrefil. V naší poslední šanci zklamal Bouška, když nedokázal trefit centr Davídka.

Po půli jsme vystřídali a na kvalitě to bylo znát. Nedokázali jsme obsazovat svižně hrající soupeřovy hráče a ti si umnou kombinací vytvořili trvalou převahu. Gól však padl po naší hrubce. Přímý volný kop kopl Davídek jen gólmanovi do náruče, ten vykopl dlouhý balon a Ryšavý v bráně byl přehlavičkován sedlčanským borcem. 2:0. Sedlčany dál kombinovaly, ale v šancích poněkud selhávaly. Jednou bylo trefeno břevno a třikrát zakročil brankář Ryšavý. Malou jiskru naděje vykřesal Michal Davídek po kombinaci s bráchou Tomášem, ale hned po naší vstřelené brance jsme dostali tvrdý direkt. Kvěch obešel půlku naší obrany, nahrál před branku a další hráč uklidil míč pod břevno.

Po tomto zápase jsme odjeli na soustředění do Horní Branné.