Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice A - Kondrac 4:2 (2:1)

Festival neproměněných příležitostí, dobrá hra a dva hloupé góly v naší síťi. Oslabeni o kapitána Koblihu a zástupce Mullera jsme nastoupili proti mužstvu Kondraci, která na zimním turnaji ještě neprohrála. Od svého soupeře v soutěži jsme ovšem čekali lepší výkon, než jaký předvedli.

Sestava: Ryšavý - Polidar, Hedvík, Pištěk Zd., Bechyně - Sedláček - Bouška, Růzha, Pištěk T. - Nádvorník, Davídek M.

Střídali: Mára, Boubalík, Šetina

Branky: Růzha (pen), Polidar, Mára, Davídek M.


Na začátku ovšem náš soupeř hrál kombinačně dobře a než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme o dvě branky. Napoprvé spálil gólovku Davídek, z odkopu vymyslel Polidar skákavou malou domů Ryšavému a ten nestihl odkopnout před dotírajícím forwardem. Faul a proměněná penalta. Jako přes kopírák byl druhý gól. Nejprve krásně vysunul Nádvorník Davídka, ale ten pouze protáhl Kňazíka v kondracké svatyni. Z následného výkopu se naše obrana nestačila zformovat a ve vápně se objevil nikým nehlídaný hráč soupeře a trefil přímo k tyči. To však bylo od kondrackých prakticky na celé utkání vše. Dál jsme se snažili o rychlý přechod do útoku, ale finální přihrávky nám kazil dobře vybíhající gólman. Naše obrana již pracovala spolehlivě a to nám dávalo klid na útočné kombinace. Po jedné z nich se ocitl v šanci Tomáš Pištěk, ale trestuhodně přestřelil. Dál měl šanci Růzha, ale jeho rána skončila u rohového praporku. Když už se zdálo, že branky nedocílíme, dostal se k balonu Davídek a byl ve vápně sražen. Z penalty poté snižoval umístěnou ranou Růzha.

Do druhého poločasu jsme vstoupili jako velká voda a kondračtí začali mít problémy s pohybem a s obrannou fází. Vzadu jsme je nutili do odkopů, které sbírala naše obrana a postupem času jsme individuálními schopnostmi přehrávali hráče soupeře. Vyústění přišlo po rohovém kopu Růzhy, na který si naběhl Polidar a krásnou placírkou zavěsil do branky. Boubalík s Márou oživili kraje zálohy a dokonce jsme se dostávali i k přenášení hry. V jednom takovém přenesení figuroval Sedláček, naběhnutý Nádvorník si poradil se svým obráncem a předložil lahůdku pro Máru. Ten bez rozpaků poslal míč z jedné pod břevno. Hosté naprosto fyzicky odešli a my už hráli klidný fotbal s pro nás nezvyklou kombinační složkou. Dál jsme rozebírali obranu Kondrace, ale v zakončení ještě byla poznat fáze naší přípravy. Gól ve svých šancích nevstřelili Tomáš Pištěk ani Mára s Růzhou a když už chyboval golman Kňazík, tak se nedohodli na zakončení Boubalík s Polidarem. Poslední branku přidal po kombinaci Nádvorníka s Sedláčkem Davídek, když uklízel do prázdné branky.

Dalším soupeřem nám bude taktéž neporažené Votické béčko.