Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Sedlec-Prčice A - Mladá Vožice 4:1 (1:0)

Předposlední přípravu jsme odehráli poprvé na trávě, na hřišti v Heřmaničkách. Terén sice nebyl po zimě nejhorší, ale nerovnosti nám značně ztěžovali kombinaci a rychlý přechod do útoku. Hra bohužel nesnesla žádná měřítka až na některé dobře provedené akce směrem dopředu. Obrana pracovala spolehlivě, ale nutno podotknout, že soupeř dopředu vůbec nic nepředvedl.

Sestava: Ryšavý - Šetina, Polidar, Pištěk Zd., Bouška - Sedláček, Hedvík - Mára, Růzha, Nádvorník - Davídek M.

Střídali: Boubalík, Kobliha (C), Prchlík

Branky: Růzha 2x, Davídek M. 2x

Předposlední přípravu jsme odehráli poprvé na trávě, na hřišti v Heřmaničkách. Terén sice nebyl po zimě nejhorší, ale nerovnosti nám značně ztěžovali kombinaci a rychlý přechod do útoku. Hra bohužel nesnesla žádná měřítka až na některé dobře provedené akce směrem dopředu. Obrana pracovala spolehlivě, ale nutno podotknout, že soupeř dopředu vůbec nic nepředvedl.

Utkání jsme začali zostra, rozehrání poslal Růzha za obranu, obránce nezvládl odkop, k míči se dostal Davídek, ale svou ránu pouze hodil po golmanovi a tak se gólová radost nekonala. Dál jsme se tlačili před bránu soupeře a snažili se aktivně napadat soupeřovu rozehrávku. Náš blok byl ale moc roztažený a to nám bránilo být ještě efektivnější v odebírání balonů. Několik slibně se rozvíjejích se akcí nám překazil terén, na kterém bylo obtížné dát balon z jednoho nebo ze dvou doteků. Přesto se v jedné chvíli obtočil kolem svého obránce Růzha, ale svou ránu poslal mimo. Dále kombinoval Bouška se Sedláčkem, míč vyplul před Davídka, který ovšem svou nahrávku poslal pouze k hostujícímu stoperu. Dál náz brzdila nepřesnost ve finální fázi a tak za zmínku stojí pouze rána k tyči Davídka, kterou s námahou vyrazil brankář. Branky jsme se dočkali zhruba ve třicáté minutě, když Sedláček vrátil zprvu odkopnutý balon Davídkovi do vápna a ten ještě předložil před prázdnou kasu Růzhovi. Do přestávky ještě mohl skórovat Bouška, který skvěle vyplnil díru ve vožické obraně. Ve svém nájezdu ovšem zakončil těsně mimo. Co naplat, z našich šancí jsme měli vstřelit více než jednu branku.

Druhý poločas byl vlažný, neurovnaný a bez většího pohybu. Góly jsme stříleli kupodivu spíše po brejcích, kombinační hra končila před vápnem soupeře. Druhý gól vstřelil Davídek, který si zaběhl mezi beky na přihrávku Růzhy a blafákem překonal vožického strážce. Dále mohl skórovat z rohu Polidar, ale propadnuvší míč nestačil dorazit do branky. Velkou šanci potom spálil Davídek, který zklamal sám před gólman, aby svou chybu napravil následně individuální akcí po přihrávce Boušky. Dostal se mezi třemi hráči do vápna, kde mu vypíchnul míč půoslední obránce, ovšem pouze k volnému Růzhovy, který si již dokázal poradit. Poslední branku vstřelil z identické akce druhého gólu Davídek.

Poslední test před mistrovskými zápasy absolvujeme v Dobříši příští týden. Termín bude upřesněn.