Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

ZELEN CUP

Pozvánka na malou kopanou.

Sokol Sedlec - Prčice

 dovoluji si Váš tým Sokol Sedlec - Prčice pozvat na ojedinělou sportovní akci. Dne 25. - 26. 6. 2011 se bude v Podještědském sportovním areálu v Českém Dubu konat open turnaj v malé kopané - ZELENCUP.CZ . Akce se uskuteční pod záštitou Českomoravského fotbalového svazu jako neoficiální mistrovství České republiky v malé kopané.

Turnaj je připravován pro maximální počet 96-ti mužstev z celé České republiky a v rámci přeshraniční spolupráce i z Polska a  Německa. Účast přislíbili mimo jiné i týmy České Televize, Novy a fotbalový klub Real Top Praha, za něhož hrají například Aleš Brichta, David Suchařípa, Vojta Dyk, Jakub Prachař, Petr Vondráček, Kamil Střihavka nebo Ivan Trojan. V tuto chvíli jednáme o účasti týmu Okresního Přeboru Slavoj Houslice, v čele  s Ondrou Vetchým, Davidem Novotným a dalšími...

Na akci bude exkluzivní doprovodný program. Lákadlem může být například večerní exhibiční zápas týmu Kozlovna s mnoha legendami českého fotbalu (Ivan Hašek, Michal Bílek, Vláďa Šmicer, Ladislav Vízek, Horst Siegl, Jiří Novotný a další) s týmem předních českých fotbalových hráček. Ve večerních hodinách se všichni mohou zúčastnit již tradičního hudebního festivalu Bugrfest.

V době konání turnaje bude také probíhat výstava sportovního vybavení firmy SPORTOP.CZ. Na veletrhu naleznete nejen kompletní nabídku fotbalového vybavení od dresů, oblečení a obuvi až po tréninkové pomůcky, ale i potřeby pro outdoorové a halové sporty, doplňky stravy nebo přístroje a prostředky na úpravu hřišť.

Jelikož o týden dříve končí většina fotbalových soutěží, nabízíme Vašemu týmu Sokol Sedlec - Prčice účast na turnaji jako takovou „megarozlučku“ se sezónou.

Věříme, že se turnaj ZELENCUP.CZ a veletrh SPORTOP.CZ významně zapíší do sportovního i společenského života Libereckého kraje, Euroregionu Nisa i příznivců fotbalu v celé České republice. Rádi bychom Vás na této sportovní akci přivítali, ať už jako partnera, hráče nebo diváka. Více informací o celé akci naleznete na www.zelencup.cz.

  

                                                                                                                   

    Luděk Zelenka, obchodní ředitel

   Podještědský FC Český Dub, Husova 159/3, Český Dub a Marketingová společnost AFEU, Lázeňská 782/5, 460 01 Liberec