Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

SK Petrovice - TJ Sedlec-Prčice 2:2 (1:0)

Do prvního přípravného utkání jsme nastoupili z plné přípravy.

Sestava: Ryšavý - Prchlík, Polidar, Sedláček, Kobliha (C) - Raček, Bouška P., Jelen, T. Pištěk - Davídek, Nousek

Střídali: Muller, Bouška J., Švagr
 
Branky: Nousek, Davídek 

V kádru nastaly nějaké změny. David Kotva a Lukáš Pištěk se rozhodli nadále pokračovat s B mužstvem. Z dorostu s námi trénují Jakub Švagr a Pavel Kabíček. Marcel Nousek také trénuje, ale ještě není zřejmé zda bude pokračovat. Občas s námi trénuje Jakub Trnobranský a Antonín Šetina, ale jejich zápasová porce se zřejmě bude odehrávat v B mužstvu. Martin Hájek je na střídavý start v ligové devatenáctce Písku, většinu tréninkových i zápasových aktivit bude absolvovat v tamním týmu. Na zkoušce je Lukáš Macko z Mezna. Jinak pokračujeme ve stejném kádru jako na jaře, trenérem zůstává Pavel Hejhal.

Zápas na vedlejším petrovickém hřišti nesl známky přípravy. Zdálo se že petrovické mužstvo je v ním o kousek dál a tak bylo běhavější agresivnější a také si vytvořilo větší počet brankových příležitostí. Tu první jsme ale měli my, když po křídle unikl Nousek, předložil Davídkovi na penaltu, který ale rozrezonoval břevno domácí branky. Následné domácí překopli po dobré kombinaci prázdnou branku a totéž se opakovalo za deset minut. Poté chytil Ryšavý samostatný únik soupeře, aby krátce před přestávkou Davídek po kličce bekovi trefil tyčku petrovické svatyně. Domácí v závěru půle přece jen vstřelili branku, když Jelen špatně rozehrál na tři metry a domácí středopolař nedal Ryšavém šanci střelou zpoza vápna. Na to jaké bylo horko se hrál celkem svižný fotbal, ale nutno podotknout že ve většině času na naší polovině.

Druhý poločas týmy vystřídali, domácí už se moc do tempa nedostali a my měli celkem nadějné protiútoky. Kvalita ale vesměs nebyla taková jako v prvním poločase. Šance byly na obou stranách, ale forwardi neměli dobře seštělovaná mířidla a tak ani golmani nemuseli zasahovat. K vidění byly tři branky. Nejdříve jsme z dobrého presingu vytěžili vyrovnávací branku Nouskem, který získal míč na golmanovi soupeře. Poté domácí zakombinovali na naší polovině, útočník vyplul sám před Ryšavého a v pohodě uklidil do sítě. Za nějkou dobu jsme zas vyrovnali, když Bouška krásně uličkou vyslal Nouska a ten dal před prázdnou Davídkovi. Mezitím ještě Pištěk Trefil tyčku, Davídek břevno a domácí dvakrát překopli prázdnou branku.

Tuhle sobotu hrajeme na domácím place Memoriál Františka Hájka, první utkání hrajeme půl hodinky po poledni středoevropského času.