Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

43.ročník Memoriál Fr.HÁJKA vyhrál Tatran Sedlčany.

Sedlec-Prčice:V rámci letní přípravy se konal již 43. ročník Memoriál Fr.Hájka. V semifinálovém duelu hraném na 2x 35 se utkali Sedlec-Prčice –Sedlčany a ve druhém utkání pražské celky JM Chodov-Březiněves.

43.ročník Memoriál Fr.HÁJKA vyhrál Tatran Sedlčany.

 

 

V rámci letní přípravy se  konal již  43. ročník Memoriál Fr.Hájka. V semifinálovém duelu hraném na 2x 35 se utkali Sedlec-Prčice –Sedlčany  a ve druhém utkání pražské  celky JM Chodov-Březiněves.

 

Výsledkový servis:

Sedlec-Prčice:Sedlčany 2:5(1:2)

Branky: Davídek,Kotva-Ségl,Pošok,Řezáč 2,Dvořák

 

Do úvodního zápasu turnaje vlétli lépe Sedlčanští a ujali se vedení 0:2,Domácím se podařilo snížit těsně před přestávkou.ve druhém poločase se hosté hrající o dvě třídy již pohlídali výsledek a domácím přidali tři goly a rozhodli ,že si zahrají finále.

 

JM Chodov-Březiněves 4:3(1:2)

Branky:Látal 2,Chyle,Bartůněk-Macháček ,Nepraš

V druhém utkání se hrálo pražské derby .Chodov se ujal hned v úvodu vedení ,ale Březiněves do poločasu otočila výsledek.Vdruhém poločase však hostům docházeli síly a Chodovští vsítili tři branky a postupují do finále.

 

Zápas o třetí místo:

 Sedlec-Prčice:Březiněves 4:2(3:1)

Za velmi slunečného sobotního odpoledne nastoupili domácí hráči v boji o bronz s Březiněvsí.Domácí v utkání plných soubojů zvládli tento zápas a zaslouženě vyhráli..

Branky:Raček,Pištěk T,Davídek 2-Stupka ,Durnak

 

Finále:

Tatran Sedlčany-JM Chodov 1:1(1:0) PK 2:1

Finálový zápas začali lépe Sedlčanští a v páté minutě se dostávají do vedení.Hosté hrající pražskou I.A.třídu se však začali více vyrovnávat a těsně před koncem zaslouženě vyrovnávají.Zápas tedy skončil remízou a  o vítězi rozhodli pokutové kopy ve kterém ,byli štastnější hráči Sedlčan.

 

Nejlepším brankářem se stal  Kysela z Chodova a hráčem turnaje se stal  Sedlčanský Čejda.

 

Turnaj odřídila trojice rozhodčích-J.Novotný,P.Dvořák,L.Pinc

 

Sedlec-Prčice:Ryšavý-Prchlík,Hedvík,Polidar,Pištěk,Jelen,Raček,Kabíček,Davídek,Mára,Nousek,Kotva,

Bouška Petr,Bouška J.,Kobliha.Trenér P.Hejhal