Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Informace pro kluby „Fair Credit I.B třídy“

SKFS vyhlašuje pro kluby hrající soutěž „Fair Credit I.B třída“ v soutěžním ročníku 2014/2015 soutěž slušnosti „FAIR TEAM“.Informace k soutěži „Fair trefa“

Vážení,

Středočeský krajský fotbalový svaz získal pro soutěžní ročník 2014/2015 partnera pro soutěže
A3 -I.B třídu, firmu Fair Credit International, mění se tedy název soutěže na „Fair Credit I.B třídu“.

Ze smlouvy uzavřené s výše uvedeným partnerem soutěže vyplývá pro klub následující:
- v případě vydávání tiskovin k utkáním /plakáty, programy atd./ Fair Credit I.B třídy, bude
vždy uveden název soutěže „Fair Credit I.B třída“
- každý klub obdrží dva reklamní spoty, které budou prostřednictvím rozhlasové relace
vysílány při nástupu mužstev na hrací plochu před zahájením obou poločasů. Jeden bude
vysílán při každém utkání (je označen jako „Spot_1_Fair Credit_všechna utkání“), další pouze
na vybraných utkáních, na kterých se bude konat divácká soutěž „Fajn trefa“ (je označen
jako „Spot_2_Fair Credit_utkání s Fajn trefou“)
- kluby, které budou v jednotlivých kolech vybrány pro promo akci našeho partnera, umožní
realizaci divácké soutěže „Fajn trefa“.

Fajn trefa - novinka ve vybraných utkáních I. B tříd

22.8.2014 | rubrika: STK

V každém kole nového ročníku bude vybráno pět utkání  I. B třídy (z každé skupiny jedno) pro promo akci nového partnera I. B třídy Fair Credit International. Kluby tak svým divákům umožní realizaci soutěže „Fajn trefa", která bude probíhat následujícím způsobem:

a) klub bude sekretariátem SKFS písemně v týdnu před utkáním informován o plánované akci na jeho stadionu.

b) klub obdrží od SKFS speciální slosovací vstupenky, které bude u vchodu na stadion prostřednictvím pořadatelské služby dávat každému příchozímu, ať už platícímu, či neplatícímu divákovi.

c) ústřižek speciální slosovací vstupenky bude vložen do boxu určeného pro slosování (pořadateli dá k dispozici zástupce Fair Credit International).

Před koncem poločasu vylosuje zástupce sponzora soutěže tři diváky, kteří se zúčastní poločasové soutěže „Fajn trefa". Bez bezprostředně po odehrání poločasu domácí umístí speciální plachtu od partnera soutěže a vylosované diváky vyzve k nástupu k soutěži. Každý z vylosovaných účastníků soutěže „Fajn trefa" bude střílet třikrát na branku z pokutové značky a může vyhrát v hotovosti až 6.000 korun, které mu budou na místě bezprostředně po skončení divácké soutěže předány zástupcem partnera soutěže.

Vybraná utkání prvních čtyř kol, kde budou diváci kopat penalty

1. kolo: 23. 8. v 10:30 Doksy – Hřebeč, 23. 8. v 17:00 Kostelec n. Lab. – Záryby, 23. 8. v 10:30 Libice – Liblice, 23. 8. v 17:00 Rožmitál – Nová Ves, 23. 8. v 10:30 Hostomice – Březnice.

2. kolo: 31. 8. v 17:00 Mšec – Mutějovice, 30. 8. v 17:00 Pěčice – Kněžmost, 31. 8. v 17:00 Tuchoraz - Libice, 31. 8. v 17:00 Miřetice – Zdislavice, 31. 8. v 17:00 Daleké Dušníky – Tochovice.

3. kolo: 6. 9. v 17:00 Hýskov – Nižbor, 6. 9. v 17:00 D. Bousov – Pěčice, 7. 9. v 17:00 Slovan Poděbrady – Sokoleč, 7. 9. v 17:00 Kondrac – Miřetice, 6. 9. v 17:00 Tochovice – Březnice.

4. kolo: 14. 9. v 13:30 Tn. Rakovník B – Mutějovice, 14. 9. v 17:00 Řepín – Vysoká, 13. 9. v 17:00 Milovice – Kouřim, 13. 9. v 17:00 U. Janovice – Kácov, 14. 9. v 17:00 Hořovicko B – Zdice.

Informace k soutěži „Fair trefa“

Soutěž bude probíhat následujícím způsobem:
a) klub bude sekretariátem SKFS písemně /e-mailem/ v týdnu před utkáním informován plánované
akci na jeho stadionu
b) na utkání se dostaví cca 1 hod. před začátkem utkání zástupce společnosti Fair Credit International
c) klub obdrží od SKFS speciální slosovací vstupenky, které bude u vchodu na stadion předávat
prostřednictvím pořadatelské služby každému příchozímu, ať už platícímu, či neplatícímu divákovi
d) ústřižek speciální slosovací vstupenky bude vložen do boxu určeného pro slosování (pořadateli dá k
dispozici zástupce Fair Credit International)
e) zástupce společnosti Fair Credit International předá hlavnímu pořadateli speciální plachtu, kterou
pořadatelská služba umístí bezprostředně po skončení 1. poločasu na branku, určenou zástupcem
sponzora soutěže
f) klub pustí při nástupu mužstev na hrací plochu před zahájením utkání prostřednictvím rozhlasové
relace reklamní spot sponzora soutěže, který obdrží od SKFS (stejný reklamní spot pustí opět při nástupu
mužstev na hrací ploch před zahájením 2. poločasu)
g) před koncem 1. poločasu vylosuje zástupce sponzora tři výherce, kteří se budou moci zúčastnit
poločasové soutěže „Fajn trefa“
h) hlasatel poté ještě před koncem 1. poločasu oznámí čísla vylosovaných speciálních vstupenek a
vyzve je, aby se dostavili na hrací plochu
i) každý z vylosovaných účastníků soutěže „Fajn trefa“ bude střílet třikrát na branku z pokutové značky a
může vyhrát v hotovosti až 6.000,-Kč, které mu budou na místě bezprostředně po skončení divácké
soutěže předány zástupcem společnosti Fair Credit International
j) ihned po skončení divácké soutěže pořadatelská služba sundá z branky speciální plachtu a hlavní
pořadatel ji předá zpět zástupci Fair Credit International

SKFS vyhlašuje pro kluby hrající soutěž „Fair Credit I.B třída“ v soutěžním ročníku 2014/2015

soutěž slušnosti „FAIR TEAM“.
Kritéria pro hodnocení soutěže slušnosti „FAIR TEAM“ jsou následující:
1. každá udělená ŽK - 1 bod
2. každá udělená ČK – 3 body
3. vykázaný funkcionář z lavičky – 3 body
4. nedohrané utkání z viny družstva - vyloučení ze soutěže „FAIR TEAM“
Vítězem se stane mužstvo s nejnižším počtem bodů (celkový počet bodů se dělí počtem
odehraných utkání).
Hodnocení zpracovává sekretariát SKFS, průběžné výsledky budou zveřejněny po skončení
podzimní části a celkové výsledky po skončení jarní části soutěžního ročníku 2014 /2015.
Klub, který se stane v každé ze skupin Fair Credit I. B třídy vítězem soutěže slušnosti „FAIR TEAM“,