Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

„Létající týmy trenérů“ pokračují i na podzim

12.11. 2014 od 17.00 TJ Sokol Sedlec - Prčice ve spojení s klubem Sokol Jesenice u Sedlačan sloučená akce pro dva kluby. Na osvětelené hrací ploše se bude ukázkový trénink týkat kategorií - mladší přípravka,starší

Létající trenéři přilétli do Sedlce-Prčice

Létající trenéři v Sedlci-Prčici.

Létající trenéři v Sedlci-Prčici. Autor: Karel Pištěk

dnes 16:19

Sedlec-Prčice – Fotbalové kluby Sedlec-Prčice a Jesenice u Sedlčan si společně pozvaly na hřiště Sedlce-Prčice „létající trenéry". Na osvětlené hrací ploše se konal ukázkový fotbalový trénink od přípravky po mladší žáky, které vedli profi trenéři mládeže Antonín Barák z FK Příbram, Aleš Majer z FK Hradec Králové a trenér mládeže Středočeského KFS Milan Kormaník.

Akce se ve středečním podvečeru, na listopad pěkného počasí, zúčastnilo 43 dětí. Po tréninkové ukázce se diskutovalo s trenéry. „Akce splnila očekávání a naše trenéry i děti obohatila o cenné zkušenosti," radoval se sekretář Sedlce-Prčice Karel Pištěk.

Projekt „Létající trenéři" jsou akcí Středočeského fotbalového svazu, kdy profesionální trenéři mládeže přijedou za zájemci o ukázkový trénink a na jejich družstvu předvedou, jakým směrem se aktuálně ubírá výchova mladých fotbalistů. Akce je zaměřena na kategorii přípravek, nově se však mohou hlásit i zájemci z řad mladších žáků. Zúčastnit se jej mohou zdarma všichni zájemci z řad trenérů mládeže.

Kluby, které mají zájem o ukázkový trénink v rámci projektu se mohou hlásit na adresu profesionálního trenéra mládeže Středočeského KFS Milana Kormaníka, Středočeský KFS, Zátopkova 100/2,160 17 Praha 6, email: kormanik@skfs.cz, telefon: 7241126

+ sdílejte

 

Sdílejte článek pomocí sociálních sítí