Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Statistika I. B třídy odd.D

Benešovsko – v ročníku 2014/2015.

I. B třída

Statistiky hráčů – Sokol Kondrac, Sokol Teplýšovice, Jawa Divišov, Sokol Zdislavice, Sokol Sedlec-Prčice, Sokol Miřetice a FK Týnec nad Sázavou.

Kanonýři: 11 – Davídek (Sedlec-Prčice), 8 – Marcel Nousek (Sedlec-Prčice), Zd. Pekárek (Divišov), 7 – Hejný (Zdislavice), Horký (Týnec), Potůček (Kondrac), 5 – Pavelka (Kondrac), Müller, (Zdislavice), 4 – Šanda, Vobecký (oba Zdislavice), Pavlíček (Kondrac), Král (Teplýšovice), Janovský (Divišov), Jelen (Sedlec-Prčice), Stejskal (Týnec), 3 – Vávra, Campodonico, Vondrák (všichni Divišov), Kotva, P. Bouška (oba Sedlec-Prčice), J. Přitasil, Turek, Filip (všichni Miřetice), Hašek, D. Kopta, Skála (všichni Týnec), Kubálek (Zdislavice), Mládek, Ottl (oba Teplýšovice), Červeňák (Kondrac), 2 – Pavelka (Kondrac), T. Pištěk (Sedlec-Prčice), Javorský, J. Hájek, Zajíc (oba Miřetice), Macháček (Divišov), Lapáček (Zdislavice).
ČK: Jaroslav Dvořáček (Týnec), Macko (Miřetice), T. Bouček (Zdislavice), Martin Hanuš (Divišov), Sedláček (Sedlec-Prčice).