Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice - FK Uhlířské Janovice 2:0 (0:0)

Na domácím stadionu jsme v nedělním odpoledni přivítali čtvrtý celek tabulky, Uhlířské Janovice, které přijeli s notně omlazeným mančaftem, doplněným o dva tři zkušené borce.

Sestava: Ryšavý - Tvrdý, Sedláček, Kabíček - Prchlík (82. Kubát), Bouška (63. Všetečka), Pištěk T., Raček - Seidel, Davídek, Trnobranský
 
Branky: Všetečka, Seidel
 
Připraveni: Kobliha, Rataj
 
 Vzhledem k našemu desátému místu, tak byli mírnými favority hosté. My ale na domácím pažitu předvádíme dobrou hru a nedáváme kůži lacino nikomu. A to byl právě případ nedělního odpoledne.
 
Úvod zápasu hraném za takřka letního počasí byl opatrný z obou stran, ale postupem času jsme převzali iniciativu a ukazovali větší vůli po dobrém výsledku. Z toho nakonec pramenili i šance, ale s těmi jsme nenakládali příliš dobře. V desáté minutě vyslal Bouška do úniku Trnobranského, jenž chtěl vylepšit pozici nahrávkou na Davídka, ale tu mu obránci zblokovali. Poté se zastřeloval Prchlík, jenž si naběhl na zadní tyč, trefil mimo, a z podobné akce za chvíli musel brance z jeho kopaček zabránit hlavičkou hostující obránce. Raček následně poslal ostrý rohový kop do malého vápna, ale míč pouze prosvištěl kolem všech hráčů. Poté vyslal dobře hrající navrátilec do sestavy Bouška Davídka, ten ovšem nikoho zpětnou přihrávkou nenašel. Další obrovskou šanci jsme měli po dobrém napadání Davídka, jenž si pro sebe vybojoval na stoperech balon, postupoval do vápna, kde ovšem poslal přihrávku na paty Seidelovi, jenž z pochopitelných důvodů neměl nárok zakončit. Poté se ještě akce dohrávala, vyplynula z toho šance pro Pištěka, ale ten poslal svůj projektil vedle branky. Hosté se ke slovu dostali snad jen jednou, ale to dobře zasáhl Ryšavý proti pronikajícímu soupeři do šestnáctky a jedna rána ze střední vzdálenosti mířili nad naši branku. Do poločasu jsme se mohli radovat, odražený míč napálil k tyči Davídek, jenže hostující gólman předvedl opravdu bravůrní robinzonádu. A tak jsme mohli jen litovat zahozených příležitostí.
 
Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním vstřelit nejméně jednu branku, ale byli to hosté, kteří měli první dvě šance. Ty ovšem lapil Ryšavý, a tak jsme opět začali hrát první housle my. Největší příležitost spálil Davídek, jenž si ve vápně zpracoval milimetrový centr od Račka, ale jeho podstřelení gólmana nebylo úspěšné. Ale v 62. minutě jsme se stejně radovali. Na straně zakombinovali Trnobranský s Prchlíkem, druhý jmenovaný poslal nadýchaný centr do vápna, kam si naběhl, v tu dobu minutu na hřišti, oprášený nadějný dorostenec Všetečka a bez rozpaků poslal míč do sítě. No a hned za pár chvil jsme se radovali ještě jednou. Davídek dostal průnikovou přihrávku od Pištěka, obhodil si obránce, byl faulován, ale míč doběhl Raček, obešel gólmana a před prázdnou brankou našel nabíhajícího Seidela. To byl zlomový okamžik, hosté poté prostřídali řady, snažili se s výsledkem ještě něco udělat, ale dvě šance dobře vyřešil Ryšavý, když zvlášť zákrok proti střele ze střední vzdálenosti byl jak efektní, tak efektivní. Do konce zápasu ještě tvrdě vystřelil Pištěk po nabídce Davídka, ale gólman míč vyrazil na roh a to bylo asi vše.
 
Příští týden jedeme do Jílového, které zápasí o vedoucí pozici s Vyšehořovicemi. Zápas byl přeložen na neděli, abysme mohli být svědky svatebního obřadu našeho středopolaře Tomáše Pištěka, na což se všichni ohromně těšíme :). Sportu zdar a fotbalu zvláště!