Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

FK Jílové - TJ Sedlec-Prčice A 2:0 (0:0)

Do Jílového jsme odjeli i s čerstvě oženěným Tomášem Pištěkem, kterého jsme den před zápasem týmově doprovodili do sňatku manželského. To na nás ale v nedělním utkání nebylo znát a prvnímu celku tabulky jsme statečně vzdorovali.

 
 
Sestava: Ryšavý - Raček, Kabíček, Kobliha - Prchlík, Pištěk T., Bouška, Seidel - Trnobranský, Davídek, Všetečka
 
Střídali: Muller F., Kubát P.
 
Jílové chtělo odpovědět na sobotní výhru Vyšehořovic a potvrdit tak vedoucí pozici. To se jim nakonec povedlo, ale cestu k bodům jsme jim rozhodně neusnadnili dobrým výkonem, který nepostrádal bojovnost a vůli. Konec zápasu už nás ale Jílovští přehráli a asi zaslouženě dali rozhodující branky.
 
První půle překvapivě nebyla koncertem domácích, hráli jsme ze zabezpečené obrany, dobře dostupovali domácí hráče a ti byli nuceni mnohokrát odehrát jednoduchý dlouhý balón, který naše nově složená obrana za svá záda nepustila. Domácí tak měli kromě třech čtyřech pološancí jen jednu tutovku, kdy jsme nechali na vápně domácího forwarda, který ovšem z vápna mířil vedle Ryšavého branky. Náš gólman pomáhal obraně včasnými výběhy a tak spoustu dlouhých balónů vyřešil jako druhý stoper. Nutno podotknout, že i stoper Kabíček zahrál na nezvyklém postě výtečně. My jsme taky občas vystrčili růžky a mohli jsme i skórovat. Rychle rozehraným volným přímým kopem z půlky vyslal do prakticky samostatného nájezdu Bouška Davídka, jenomže tomu na kluzkém trávníku nakonec míč utekl ke gólmanovi. Dále se mohl prosadit ze strany Pištěk, ale jeho projektil prosvištěl kolem domácí branky. No a jedovka Davídka zpoza vápna taktéž mířila mimo tyč a tak jsme se rozešli smírně.
 
Domácí asi absolvovali vítr v kabině a do druhého poločasu nastoupili odhodlaní s výsledkem udělat vše ve svůj prospěch. Hráli dobře kombinačně, pomohl jim nastoupivší chasník, jenž vyhrával osobní souboje a nám pomalu ale jistě odcházeli síly. Několikrát se zaskvěl gólman Ryšavý, ze kterého mohli být domácí střelci nešťastní. Ale také mířili hodněkrát mimo branku, což lze připsat jisté nervozitě na jejich kopačkách, přeci jen, hrající o postup do I.A třídy. Nicméně i na druhé straně se mohlo urodit, Tomáš Pištěk nekorunoval svůj dobrý posvatební výkon gólem, když nabídku Davídka poslal mimo. Poté ještě Davídek vybídl na vápně Mullera, jenže ten mířil jen do náruče gólmana Kruliše. A tak přišla odměna domácích, na vápně se otočil útočník a poslal nepříliš důraznou střelu, kterou by asi Ryšavý měl, jenomže míč se otřel o kopačky bránícího hráče do protipohybu našeho gólmana a bylo vymalováno. Druný gól jsme dostali za pár minut přímo z rohového kopu, který zahrávali domácí do branky. No a pak už se utkání v podstatě dohrávalo.
 
Za bojovný výkon jsme si asi bod zasloužili, domácí s námi měli hodně práce, ale nutno uznat, že gólovek měli jílovští určitě více a výhře šli naproti zkrátka více.
 
Domácí sezónu v letošním jarním období ukončíme příští týden, kdy doma přivítáme Týnec nad Sázavou, kde jsme na podzim prohráli gólem z poslední minuty. To budeme chtít napravit. Přijďte nás povzbudit.