Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice A - FK Týnec nad Sázavou 5:1 (2:0)

V letním počasí jsme si poradili s Týncem, ale zas tak jednoznačné utkání jak napovídá výsledek to nebylo.

 
 
Sestava: Ryšavý - Kabíček, Sedláček, Kobliha - Raček, Bouška P., Pištěk T., Prchlík - Muller F., Davídek, Kubát
 
Střídal: Bouška J.
 
Týnec přijel v takřka kompletní sestavě a tak jsme čekali jak si s tím poradíme, když nás na utkání bylo jen dvanáct. Nakonec to dopadlo dobře, především díky naší střelecké potenci a nemohoucnosti Týneckých útočníků.
 
V úvodu kombinovali Sedláček s Koblihou, Kobliha podklouzl a nabídl tak výbornou příležitost pro hosty. Sám před gólmanem ale hostující útočník zklamal a dobře vyběhnuvší Ryšavý si s jeho střelou poradil. I nadále se zdálo, že má víc míč na kopačkách soupeř, ale my jsme zase zlobili rychlými kontry. Do jednoho poslal Pištěk Davídka, jenže ten se kličkou gólmanovi dostal ze střeleckého úhlu a jeho zpětná přihrávku již našla jenom kopačky týneckých obránců. Týnečtí vyprodukovali do poločasu ještě dvě tutovky, ale pokaždé přestřelili a ani z dalších náznaků a závarů nebyli schopni dát gól. To se ale povedlo na druhé straně nám. Bouška poslal do vápna průnikovou přihrávku na Davídka, ten si zkušeně zasekl a předložil na penaltu nabíhajícímu Pištěkovi, ten ostrou ranou prostřelil týneckého gólmana a mohli jsme se radovat. No a do poločasu jsme si podobnou akci zopakovali, na půlce si narazil Raček s Davídkem, prosprintoval svou lajnu až do vápna a zpětnou přihrávkou našel opět dobře nabíhajícího Pištěka, který si již věděl rady.
 
Ve druhém poločase za velkého parna tempo hry uvadlo. Hosté trochu vysunuli blok a začali napadat naši rozehrávku již na našem území a tak se dostávali pomalu do tlaku. Jenomže ten jakoby se vypařil po třetí brance, když Kobliha svým centrem z půlky hledal Kubáta, ten využil špatného zpracování týneckého stopera, prodral se přes něj do vápna a mazácky na zadní tyč rozjásal domácí příznivce potřetí. No a aby toho nebylo pro týneckou obranu málo, za chvíli jsme se radovali počtvrté, když se do vápna dostal Tomáš Pištěk a z úhlu překonal soupeřova brankáře. Dokonal tak svůj hattrick a hned šel střídat, jelikož hrál se zraněním holeně. Týnečtí poté vykřesali jiskřičku naděje čtvrthodinu před koncem, kdy po takovém obyčejném souboji odpískal rozhodčí penaltu. Tu hosté proměnili, ale radovat se dlouho nemohli. Ve středu pole totiž vystihl přihrávku Davídek, potáhl míč až před vápno, kde uvolnil nabíhajícího Račka, jenž přízemní střelou podstřelil týneckého gólmana.
 
Poté už se zápas jen dohrával a všichni hráči byli rádi, že dokončili utkání hrané ve velkém vedru ve zdraví. Poslední utkání pojedeme odehrát do Kondrace, a tak jsme se, myslím, rozloučili s našimi fanoušky na dobré vlně. Všem děkujeme za přízeň a účast na našich utkáních, je radost pro Vás hrát!