Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice - FK Týnec nad Sázavou 1:4 (0:3)

Posvícenské utkání před domácím publikem jsme neodehráli ve velké formě a s lepším Týncem jsme po zásluze prohráli.

Sestava: Dřevojan - Tvrdý, Kabíček, Sedláček, Kobliha - Muller, Bouška P., Pištěk T., Prchlík - Trnobranský, Seidel
 
Střídali: Švagr, Křížek, Bouška J., Šetina
 
V úvodu hráli s míčem pouze hosté a výsledkem toho byly dva góly v domácí síti za deset minut. Nejprve jsme nepohlídali odražený balón, za zády obránců vyplul jeden z týneckých útočníků a sám před gólmanem si věděl rady. Druhý gól padl po nedůrazu ve středu obrany, hostující hráč přetlačil stopera a opět uklízel do brány sám před gólmanem. A to ještě Dřevojan vytáhl skvělý zákrok proti hlavičce hostí.
 
Poté jsme se do hry dostali trochu i my, ale bylo to kostrbaté, s balónem jsme pracovali pomalu a špatně dostupovali k hráčům soupeře. Výsledkem toho všeho byly jediné dvě šance na domácí straně - Seidel ale v samostatném úniku zklamal a Trnobranský hlavičkoval v jasné pozici jen do gólmanových rukavic. Navíc se týnečtí trefili ještě jednou, když Sedláček podklouzl a nabídl tak jasnou šanci soupeři, který jí nepohrdl.
 
Ve druhém poločase jsme se trochu zvedli, aktivně jsme začali napadat a výsledkem byl gól Mullera po kombinační akci po pravé straně. Za pár minut ale hosté vykombinovali naší levou stranu a zakončili brejk do prázdné branky. Tím náš entuziasmus skončil a utkání se takříkajíc dohrávalo v tréninkovém tempu bez kreativity a vůle s výsledkem ještě něco dělat a  to z obou stran.
 
Generálku na jarní boje odehrajeme příští týden se Sedlčany B, se kterými se také potkáme v soutěžním ročníku - po přeřazení do příbramsko-berounské skupiny E.
 
Michal Davídek, asistent trenéra: Po odstoupivším trenérovi Jindřichovi Jirouskovi jsme přivítali nového trenéra, Miroslava Čížka z Tábora, který má spoustu zkušeností z vyšších soutěží a naposledy působil u rezervy Táborska B ve třetí lize. S přípravou ale zatím nemůžeme být spokojeni, na trénincích se scházíme v malém počtu a až tento týden jsme trénovali ve slušnějším obsazení. V minulém týdnu jsme prohráli v Božeticích 2:1, když jsme spolu s hráči z B mužstva poskládali jeden mančaft, ale výkon byl překvapivě lepší než s Týncem. Pohyb v kádru je minimální, budeme hrát i nadále s místními odchovanci. Samozřejmě bysme chtěli hrát pěkný fotbal a nemít starosti se záchranou, ale skutečnou výkonnost poznáme až mistrovských utkáních.