Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

AFK Loděnice - TJ Sedlec-Prčice A 4:3 (2:2)

Další utkání a opět bez bodu. Zlepšený výkon nestačil díky špatné obranné fázi celého týmu a neschopnosti jít do vedení po dobrých šancích.

Sestava: Dřevojan - Tvrdý, Kabíček, Bouška P., Kobliha - Prchlík, Pištěk T., Sedláček, Pištěk L. - Trnobranský, Davídek
 
Střídali: Rataj, Šebek, Muller P.
 
Branky: Davídek 2x (1x pen.), Prchlík z pen.
 
Úvod jsme zaspali a ve čtvrté minutě jsme prohrávali 1:0. To jsme nechali postupovat kombinaci domácích až před vápno, kde jsme faulovali a následný přímý volný kop poslal domácí forward přesně do růžku naší branky. Poté jsme vyrovnali hru a snažili se o kombinaci, které však drnitý terén příliš nevoněl. Domácí to hráli jednoduše a mohli dát další branku, ale dobře zasáhl Dřevojan proti unikajícímu útočníkovi. Za pár minut bylo srovnáno - Trnobranský procházel středem hřiště, byl faulován a následný trestňák Prchlíka mířící jasně do branky, zastavil ve zdi domácí hráč rukou. Penaltu proměnil Davídek. Následně jsme ovšem nepohlídali autové vhazování a v pokutovém území fauloval Kabíček unikajícího útočníka a domácí se z penalty také nemýlili. Do přestávky jsme ještě vyprodukovali dvě střely Tomáše Pištěka a zakončení Prchlíka po centru Davídka. Urodilo se ale až po další penaltě, která byla odpískána za faul na Davídka. Prchlík se nemýlil a tak jsme do šatny srovnali na 2:2.
 
Druhý poločas chtěly oba týmy rozhodnout a tak se domácí nenudili. Měli jsme několik šancí, z nichž největší spálil mizernou střelou Lukáš Pištěk. Dále mohl trefit přesně Davídek, když dostal přesnou přihrávku z rychle rozehraného přímého kopu od Prchlíka, ale branku netrefil. A tak v 60. minutě dali branku domácí po tečované střele zpoza vápna. Poté jsme se tlačili před bránu domácích, ale byly z toho spíše brejky loděnického mančaftu, které byly hodně nebezpečné. A taky byl jeden z nich zužitkován, když se krásně z voleje trefil domácí útočník. Poslední slovo měl Davídek, jenž proměnil druhý sólový nájezd po přihrávkách Mullera na zadní tyč, ale na vyrovnání nám čas nezbyl.
 
Co naplat, příští týden si už musíme poradit s Béčkem Králova Dvora a bodovat. Hrajeme klasicky v neděli od 17:00
 
Jako předzápas jsme si pozvali Internacionály Slavie Praha, které vyzveme ve vzájemném duelu v sobotu v rámci Městských oslav Sedlec-Prčice, při příležitosti 60. výročí spojení měst Sedlce a Prčice. Výkop je v 16:00, bohatý doprovodný program i následná zábava s ohňostrojem zajištěna.