Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice A - FK Rudná 4:0 (2:0)

V domácím utkání jsme navázali na import bodu z Hostomic jasnou výhrou, kterou zařídil především třígólový Davídek.

 
Sestava: Dřevojan - Tvrdý, Kabíček, Sedláček, Kobliha - Neméth, Raček, Muller P., Prchlík - Davídek, Trnobranský
 
Střídali: Muller F., Bouška J.
 
Branky: Davídek 3x (1x z pen.), Prchlík
 
V ještě slunečném podzimním odpoledni jsme nastoupili proti týmu z Rudné, nováčkovi v soutěži, který na tom bodově byl před utkáním podobně jako my - mizerně. To, že se potkali dva týmy ze spodku tabulky však nebylo příliš znát, hrál se dobrý fotbal, vyrovnaný především v prvním poločase. 
 
Hned z kraje unikl po lajně Davídek, předložil zpětnou přihrávku uzdravenému Račkovi, který po kličce na vápně netrefil svým projektilem branku. Poté to byli hlavně hostující hráči, kteří udávali tempo hry a do našeho vápna létalo příliš dobrých centrů. Jenomže Rudná potvrdila, proč nemá příliš bodů. Produktivita nebyla na její straně a tak se i z výborných pozic nedokázali prosadit gólově. Nejednou nás podržel dobrým zákrokem Dřevojan, za zmínku stojí hlavně vytěsnění projektilu ze střední vzdálenosti na roh. Z naší nemohoucnosti nás vysvobodili sami hosté, když centr Račka zpracoval ve vápně Prchlík, obhodil si svého obránce a byl faulován. Penalty se chopil Davídek a zkušeně proměnil. Nám se začalo dýchat lépe a bylo to vidět i na dalších šancích. Dvě zpětné přihrávky mohli přetavit v góly Trnobranský s Mullerem, ale první příliš váhal se zakončením, až nezakončil a druhý prostě netrefil dobře balón a míč k brankáři pouze doskákal. To nás ale nakonec nemuselo mrzet, když dvě minuty před koncem vybojoval Trnobranský roh a z následného signálu, za který by se nemuseli stydět ani plzenští ligisté, se trefil přesně na zadní tyč Prchlík.
 
Po poločase už hosté trochu odešli mentálně a zdálo se i fyzicky a tak už jsme na naší půli příliš starostí neměli. A když v 53. minutě rozvnil síť opět Davídek, bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Branka padla po krásném výkopu Dřevojana, který přelétl celou obranu, míč si našel nabíhající Davídek a svůj samostatný nájezd s přehledem proměnil. Poté nás trochu trápila kombinace, když nemáme velkou kvalitu na to, abysme v poklidu drželi balón, ale hosté toho nijak nevyužili. Jejich projektily mířili buď mimo branky a nebo si s nimi s přehledem poradil Dřevojan. Na konci utkání mohl trefit přímý volný kop Prchlík, ale jeho střelu lapil brankář Rudné, ale přesto jsme se radovali počtvrté. Na straně zakombinovali Prchlík s Davídkem, Davídek dostal průnikovou přihrávku do vápna a střelou na zadní tyč tak vstřelil svůj druhý hattrick v této sezóně. Kaňkou na utkání z naší strany pak byla červená karta pro Tvrdého, který hasil ztrátu balónu Davídka ve středu pole jen za cenu druhé žluté karty.
 
Po mizerném vstupu do sezóny jsme se konečně trochu rozjeli a ve třetím utkání po sobě bodujeme a tak nás může hřát sedm získaných bodů. Příští týden jedeme opět v sobotu dopoledne do Dobříče, kde budeme chtít na dosavadní bodový zisk navázat.