Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice - SK Slavia Praha Internacionálové 2:1 (1:1)

Před čtrnácti dni, v deštivém zářijovém odpoledni, jsme nastoupili v rámci Městských oslav Sedlce-Prčice k přátelskému utkání proti Slávistickým Internacionálům, které jsme v pohodovém utkání nakonec porazili a o zábavu nebylo nouze.

 
Sestava TJ: Dřevojan - Tvrdý, Hedvík, Kabíček, Kobliha - Švagr, Davídek, Prchlík, Rataj - Kubát, Muller P.
 
Střídali: Jankovský, Neméth, Hudák, Šebek, Trnobranský, Lukáš
 
 
Sestava Slavie: Petr Bureš - Gustav Ondrejčík, Tomáš Hunal, Jiří Vávra, Jan Mareš (40. Jaroslav Smrčka) - Jiří Jeslínek, Martin Hyský, David Kalivoda, Václav Hrdlička, Luboš Zákostelský - František Koubek
 
Diváků: 250
 
 
Ačkoliv na sedleckoprčický pažit se snášeli po většinu utkání kapky deště, početnou diváckou kulisu to neodradilo od přítomnosti a za pěkné divácké podpory jsme odehráli v kombinované sestavě slušné utkání proti fotbalově vyspělým internacionálům fotbalové Slavie, která sice přijela se staršími hráči, ale bylo vidět, že na fotbalovosti se věkem nic neztrácí.
 
Úvod utkání přineslo umnou kombinaci slávistických ikon časů minulých, kteří si umějí dát balón do nohy a sem tam i potěšit divákovo oko parádní kličkou nebo delikátní uličkou. K vidění byl výborný výkon neúnavného Hyského i jeho parťáků ze záložní řady - Václava Hrdličky a Davida Kalivody, který ještě válí fotbal na poloprofesionální úrovni. Abychom také neopoměnili domácí borce, tak i my jsme se občas dostali ke slovu a vyprodukovali jsme i šance, ve kterých ovšem jak Kubát, tak Davídek netrefili branku. Vidět byl ale také Prchlík, který svou individuální akci zakončil přesně podél gólmana ve dvacáté minutě. Pak začali být slávističtí nebezpeční i vepředu a hned z toho bylo vyrovnání, když si centrovaný přízemní míč nešťastně vrazil do branky Kabíček.
 
Do poločasu jsme ještě vyprodukovali krásný roh Mullera, který našel přesně Davídka, ale ten z voleje přestřelil. Agilní byl taktéž po pravé straně běhající Švagr, který nejednou vyzval bránící hráče internacionálů k bravůrním obranným zákrokům. Nicméně k dalšímu rozvlnění sítí za brankami již nedošlo a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.
 
O přestávce bylo k vidění perfektní utkání našich mladých nadějí - přípravky a mladších žáků - které si taktéž užili nejednoho potlesku od domácího publika.
 
Ve druhém poločase se hostující tým soustředil na kombinaci na vlastní půlce, snažil se nám míč příliš nepůjčovat, ale i tak jsme občas zahrozili, stejně jako Slávisté. Na hřišti panovala dobrá nálada, kterou hosté vyšperkovali několika kombinacemi na jeden dotek, technickými kousky a vytříbenou kopací technikou při přenášení hry z jedné strany na druhou. Přesto všechno ovšem inkasovali pár minut před koncem, když se opět prosadil střelou na bližší tyč Prchlík.
 
Krásnému utkání by jistě slušelo slunečnější počasí, ale i tak jsme divákům předvedli nadprůměrný fotbalový zážitek, který byl doplněn večerními zábavy v našem fotbalovém areálu. 
 
Děkujeme všem, kteří nás přišli povzbudit a těšíme se na Vaši další návštěvu na některém z fotbalových utkání.