Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

FK Dobříč - TJ Sedlec-Prčice A 0:3 (0:3)

7.kolo fotbalové I.B třídy jsme odehráli na hřišti v Dobříči, kam jsme vyrazili v sobotním dopoledni. Po výborném výkonu z prvního poločasu jsme si zajistili do tabulky další tři body a již jsme se posunuli blíže ke středu tabulky.

 
Sestava: Dřevojan - Tvrdý, Kabíček, Sedláček, Kobliha - Prchlík, Pištěk T., Raček, Rataj - Davídek, Trnobranský
 
Střídali: Muller F., Bouška P.
 
Připraven: Muller P.
 
Branky: Trnobranský 2x, Davídek
 
Úvod byl z obou stran velice opatrný. Žádný z týmů příliš nenapadal rozehrávku zadních řad soupeře a tak se v poklidu kombinovalo a k šancím to nevedlo. Pozorné obrany nedovolovali žádnému z útočníků zakončit a tak nepočetné řady domácích diváků neměli důvod ke spokojenosti. A bylo jim ještě hůře v šestnácté minutě, kdy kombinovali na straně Rataj s Račkem, druhý jmenovaný nacentroval před branku soupeře a milimetrově trefil hlavu Trnobranského, jenž krásnou hlavičkou poslal míč pod břevno a vedli jsme 1:0. Domácí se zdáli trochu zaražení a tak jsme předvedli i některé pěkné kombinace ale se slabou koncovkou Pištěka nebo Davídka. A když ani zpětnou přihrávku Davídka neproměnil Trnobranský, začali trochu zlobit i domácí, ale jejich útoky končili před naším vápnem na naší pozorné obraně. A následně jsme se mohli radovat podruhé. Pištěk poslal přihrávku Davídkovi, který zamotal míč mezi dva obránce, ze skrumáže vypadnuvší míč si našel Trnobranský a z voleje nachytal domácího gólmana v nedbalkách. Poté asi mohli skórovat i domácí, jenomže jejich projektily končily v náručí Dřevojana a tak jsme těsně před koncem poločasu zasadili domácím poslední ránu. Na straně vykombinovali své strážce Prchlík s Davídkem, Davídek se dostal do vápna, kde poslal na párek domácího beka a přízemní ranou na zadní tyč rozjásal hostující enklávu potřetí.
 
Do druhého poločasu domácí poslali čerstvého stopera na plac, ale hlavně dlouhána Kadlece na hrot a nám bylo před naší brankou pořádně horko. Do 60. minuty jsme přežili několik závarů, gólových střel i dorážek a za neobrdženou branku můžeme děkovat jedinému muži - Filipovi Dřevojanovi v naší brance. Ten po přestávce rozpoutal své galapředstavení a pokud by hráči hostí navštívili pozápasové Fotbalové studio, jistě by mluvili o frustraci z umění brankáře hostí. Některé střely už jsme všichni viděli v bráně, ale díky našemu gólmanovi jsme udrželi čisté konto a mohli ještě zatížit konto soupeře nějakým tím gólem po brejkových situacích. Jenomže jsme branku nedali a červenat by se měli Davídek, Prchlík, Pištěk i Raček za neproměnění svých ložených šancí. Naštěstí ale domácí branku nedali a tak zkrátka skóre srovnat nemohli. Po 70. minutě už domácím došel entuziazmus a utkání se dohrálo v pohodovém tempu.
 
Dobrým výkonem jsme odčinili nezdary ze začátku soutěže a již se těšíme na příští víkend, kdy přivítáme SK Chlumec, který na tom bodově není nejlépe. Hraje se v neděli od 15:30.