Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice B - FC Kňovice 5:1 (2:1)

Souboj prvního s druhým týmem tabulky. Rozdíl dvou bodů. To bylo utkání našeho béčka proti Kňovicím. Celek hostů byl zatím jediný tým, který nás dokázal porazit.

Zápas začal opatrně a o balón se bojovalo někde uprostřed hřiště. To, že hosté budou hrát dlouhé nákopy na útočníky, nebylo žádné překvapení. Bohužel přesně takto soupeř již ve 13. minutě vstřelil první branku. Křížek neodkopl skákající míč, útočník Kňovic se k němu dostal a překonal Jankovského. Po inkasované brance se hrálo opět na půlce hřiště, jen ostřeji. Ve 22. minutě zajel Hudák dost nevybíravě do soupeře a uviděl žlutou kartu. O čtyři minuty se podobně provinil soupeř a též obdržel žlutou kartu. Do první velké šance se dostal Rataj, když se dostal až do vápna. Nevhodně však zvolil střelu místo přihrávky na volné spoluhráče. Pár minut nato byl faulován Nemeth v šestnátce. Pokutového kopu se ujal David Kubát. Brankář neměl šanci míč chytit. Střela totiž ani netrefila branku. Ve 39. minutě propadl centr z levé strany až na Rataje. Ten si poradil s obráncem. Tentokrát místo střely zvolil přihrávku na volného Kubáta. Ten neměl problém trefit odkrytou branku. Do konce poločasu dokonal zvrat Mára. Po narážečce s Kubátem neměl problém překonat gólmana. A tak se šlo do kabin za stavu 2:1 pro domácí.

Druhý poločas pro naše béčko začal velmi dobře. V 51. minutě byl ve vápně faulován Kubát. Tentokrát si míč na penaltový puntík postavil Rataj a zkušeně poslal gólmana na druhou stranu. 3:1. Hned po rozehrávce se dostal po dobrém pressingu k balónu Mára. Ten vybídl dobrou přihrávkou Kubáta a ten přidal svůj druhý gól v tomto zápase. Šest minut poté zatloukl poslední hřebíček do kňovické rakve Boubalík. 5:1. Pár minut na to se po kontaktu ve vápně skácel k zemi Rataj. Rozhodčí odmítl odpískat třetí pokutový kop pro domácí. A tak uviděl Rataj akorát žlutou kartu za filmování. Konec zápasu se odehrával v klidném tempu. Do dvou dobrých příležitostí se dostal Petr Kubát, ale pokaždé byl vychytán brankářem hostů. Další branky už nepadly. Sedlec-Prčice pět. Kňovice jedna.

Naše béčko předvedlo za tuto sezónu zatím nejlepší výkon a zaslouženě si připsalo tři body a zvýšilo tak náskok na čele tabulky na pět bodů.

Sestava: Jankovský – Sova, Kabíček, Hudák, Křížek – Rataj, Boubalík, Dřevojan, Nemeth – Mára, David Kubát

Střídali: Dolejší, Petr Kubát, Šutorka, Filip Müller

Branky: David Kubát 2x, Mára, Boubalík, Rataj z pen.

                                                                                                          (Jan Rataj)