Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Činnost Výkonného roku z konce a přelomu roku

Konec roku byl poměrně činnostmi nabitý a tak s mírným zpožděním uvádím další zprávu o aktivitě v našem klubu.

 • Dotace na Kabiny
  • Jak jsem již avizoval mnohým osobně, dotace pro rok 2018 nám přiznána zkrátka nebyla. Těžko říci více detailů, zatím žádné podrobné vyrozumění nemám k dispozici. Další plán budeme probírat na dalších schůzích a můžeme o něm diskutovat na blížící se Valné hromadě.
 • Vánoční večírek konaný 8. prosince na Monínci
  • Všem členům Výkonného Výboru blízkým chtěl poděkovat za účast a pohodový večer na Monínci. I když by se mohlo zdát, že jsme toho moc nevyřešili, tak retrospektiva naší činnosti (a z mého pohledu jakékoliv dlouhodobé činnosti) za uplynulý třičtvrtě rok je nesmírně důležitá. Podněty, které jsem zazanamenal postupně zanesu do aktualizace našeho plánu na fungování TJ. Jen dodám, že večírek byl hrazen z osobního fondu předsedy :).
 • Sportuj s námi
  • Zaregistrovány tři akce, uvidíme, jestli se na některou z nich povede získat příspěvek od České Unie sportu:
   • Běh naděje
   • Turnaj Minipřípravek (květen 2018)
   • Začínáme s Florbalem (únor 2018)
 • Pojištění odpovědnosti statutárního orgánu TJ
  • Řešíme pojištění odpovědnosti všech členů Výkonného výboru, které má sloužit pro pokrytí případných škod napáchaných nevhodnými rozhodnutími. Ačkoliv postupujeme v souladu se stanovami a svým svědomím, rozumně, přesto se můžeme dopustit vážných nedostatků. Podány dva dotazníky na pojišťovny a budeme řešit dále.
 • Statistické šetření 2017 - ČUS
  • ČUS jako střešní organizace spolků každoročně provádí statistiky ohledně členských základen a majetku spolků. Vše jsme vyplnili do konce roku.
 • Vyúčtování dotace od Města
  • Vyúčtovali jsme dotaci od Města na provoz klubu.
 • Vyúčtování Program V
  • Posláno vyúčtování a s následnou další administrativou dokončeno.
 • Vyúčtování Program VIII 
  • Vyúčtování přípraveno Pavlem Koblihou a Jakubem Trnobranským, odesláno na konci ledna.
 • Dotace Můj Klub 2018
  • Podali jsme žádost na MŠMT v programu Můj Klub, který řeší primárně prostředky na fungování klubu, materiální a i mzdové náklady. Je to program sloučený z dřívějších programů VIII a IV, ze kterých jsme v minulosti také čerpali. Po různých konzultacích žádáme cca 450.000,- částka může být MŠMT upravena v závislosti na počtu žadatelů.
 • Daň z obratu do Německa
  • Pavel Kobliha zažil opravdu sáhodlouhé a nepříjemné vyjednávání spojené s daní z obratu po jedné cestě do Německa v roce 2016, elektronickým daňovým přiznáním a jednáním se třemi stranami. Uzavřeno.
 • Kalendáře 2018
  • Petra s Karlem zajistili návrh i tisk kalendářů, které se opravdu povedly, distribuci má na starost Petra s Janou.
 • Pojistka na nový autobus a vozík
  • Na konci ledna vyprší stávající pojištění na jeden z autobusů, sjednáno nové za výhodnějších podmínek, stejně jako na nově zakoupený přívěsný vozík.
 • Hřiště bylo pohnojeno postřikem proti plísním, zahnojeno a zazimováno zavlažovací zařízení.
 • Na vedlejším hřišti proběhla oprava el. vedení mezi dvěma světly spojené s vykopáním nové strouhy. Oprava provedena Jirkou Dolejším.
 • Ve spolupráci s paní starostkou jsme poslali žádost o dotaci z Fondu Hejtmana Středočeského kraje ve výši 30.000 na dvě hliníkové branky 3x2 metry a míče pro mládežníky. 
  • Předjednáno na kraji, žádost poslána ve spolupráci s Karlem a paní Starostkou za jedno prosincové odpoledne. Myslím, že to bude na konec roku příjemný bonus.
 • Bylo schváleno zakoupení nové sedačky pro řidiče do autobusu, náklady 10.000, vyřizuje p. Sládek a p. Lukšan.
 • V listopadu jsem byl na Valné Hromadě ČUSu
  • Probralo se hospodaření příbramské pobočky a také stav dotační politiky. ČUS nám zprostředkovává velmi cenné informace ohledně podávání dotací, které jsou z různých zdrojů pro spolky k dispozici a tento servis je podle mě jen málo doceněný.
 • Karel byl na aktivu Středočeského Kraje, kde se mimojiné probírala naše jarní dohrávka s Hýskovem, vášně byly rozehnány. 
 • Karel vyjednal z jistého fondu (a tady se přiznám, že mi vypadl název) příspěvek na sadu míčů (10+) pro dorostence.
 
Pokud jste dočetli až sem, výborně, děkuji Vám. Závěrem bych Výkonnému Výboru rád poděkoval za skvělou spolupráci v roce 2017 a těším se na hodnocení na blížící se Valné hromadě - sobota 17. února od 17:00 v Hospodě U Škrpálu.
 
Michal Davídek