Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice A - Jawa Divišov 2:3 (1:3)

V třetím přátelském přípravném utkání jsme nastoupili proti prvoátřídnímu soupeři - Jawě Divišov.

Sestava: Dřevojan - Tvrdý, Kabíček, Sedláček, Kobliha - Prchlík, Muller P., Muller F., Raček - Davídek, Kubát

Střídali: Rataj, Šutorka

Branky: Davídek, Prchlík

Zápas snesl nějaké měřítko prvních 30 minut, poté už hra uvadla a až na několik výjimek se nepředváděl nějaký bůhvíjaký fotbal.

V úvodu jsme aktivní hrou nenechali Divišov příliš kombinovat a hra se tak držela ve středu pole. Dokonce jsme se dostali do vedení, když hanebnou přihrávku divišovskému brankáři vystihl Davídek a zakončoval po kličce brankáři do prázdné branky. Poté jsme měli ještě jednu velkou šanci, když se Davídek po kombinaci s Prchlíkem dostal k brankové čáře a na vápně našel z druhé vlny nabíhajícího Pavla Mullera, jenomže ten branku přestřelil. A poté už stříleli branky jenom soupeři, i když hra byla jinak vyrovnaná. První gól přišel po faulu Kabíčka v pokutovém území a další dva z brejkových situacích po chybách v našem středu hřiště. Další střely kryl spolehlivý Dřevojan a tak jsme prohrávali 1:3.

V druhém poločasu už to tedy byla holomajzna, oba mančafty začali víc mluvit než hrát a pochodovém tempu se občas zrodila šance na obou stranách. Víc jich určitě měli divišovští, jenomže v zakončení už byli jaloví a tak jsme korigovali výsledek my těsně před koncem utkání. To dobře napadal Davídek a po jeho presinku na gólmana se dostal k míči Prchlík, který také zakončoval do prázdné.

Příští týden hrajeme opět v sobotu, opět od 16:00, opět ve Voticích, ale tentokrát s mužstvem Kondrace, se kterým se letos v soutěži nesetkáváme.