Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice A - Sokol Kondrac 5:0 (1:0)

V předposledním přípravném období před jarní částí sezóny jsme se vypravili do Votic na umělou trávu, kde jsme se utkali s Kondrací, se kterou se letos v soutěži nepotkáváme.

V předposledním přípravném období před jarní částí sezóny jsme se vypravili do Votic na umělou trávu, kde jsme se utkali s Kondrací, se kterou se letos v soutěži nepotkáváme.
 
Sestava: Dřevojan - Tvrdý, Mařík, Sedláček, Kobliha - Raček, Pištěk, Muller P., Prchlík - Trnobranský, Davídek
 
Střídali: Rataj, Muller F., Šutorka, Kaňka, Bouška J.
 
Góly: Prchlík 3x, Davídek, Raček.
 
V úvodu byla hra značně nepřesná, ani jedno mužstvo nebylo schopné kombinovat po delší dobu a tak se hrálo vesměs ve středu pole. Vůbec první poločas byl na fotbalovou krásu skoupý a tak se objevilo jen pár vlaštovek. Za Kondracké to byly dva trestné kopy, z nichž jeden měl dobré parametry a skončil těsně vedle naší šibenice a z naší strany to byly tři úniky Davídka, jenž si ale s koncovkou poradil špatně. Chuť si ale Davídek napravil po rohu Mullera, když nikým nehlídán zavěsil hlavou již přesně do kondracké sítě. A to mu ještě z předchozího rohu vytáhl jasný gól z voleje soupeřův gólman.
 
Ve druhém poločase jsme po deseti minutách vstřelili druhý gól Prchlíkem z penalty po faulu na Davídka, kondrackým odešla fyzička a hrálo se tak na jednu bránu. Pohodovým tempem jsme pak dokráčeli k pětigólovému vítězství, když se ještě dvakrát trefil dobře nabíhající Prchlík a jednou z voleje utaženou střelou k tyči Raček. Druhý poločas byl ale dost v tréninkovém tempu a tak se teprve ukáže, jak nás to připravilo na mistrovská utkání.
 
Zajímavostí z naší skupiny I.B třídy je, že v týdnu odhlásili soutěž Hostomice pro nedostatek hráčů a tak budeme mít o jeden domácí zápas méně. Příští týden hrajeme generálku v Sedlčanech s místním béčkem, se kterým se pak na závěr soutěže utkáme i o mistrovské body.