Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sokol Sedlec-Prčice - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem 0:1 p.k. (0:0)

První mistrovský zápas jara 2018 se nám nevydařil výsledkově, ani herně.

Sestava: Dřevojan – Tvrdý, Sedláček, Kabíček, Mařík – Raček, Pištěk, Müller Pavel, Prchlík – Trnobranský, Davídek (K)

Střídal: 70´ Müller Filip

Připraven: Kaňka

 

Po poslední přípravě proti sedlčanskému „B“ mužstvu (prohra 4:1) jsme chtěli předvést poctivý výkon a získat proti poslednímu týmu 3 body. Bohužel, se na našem týmu projevila těžká nerozehranost a špatná forma téměř všech hráčů. Úvod utkání byl dosti bláznivý. Hráči obou mužstev jakoby nevěděli jaké posty mají hrát, natož jak kombinovat. Po úvodní desetiminutovce začali nabírat více půdu pod nohami hosté. Ve 13. minutě se dostali k zajímavé akci středem hřiště, kterou zastavil dobrým zákrokem až Dřevojan. Zato nám míče odskakovali, neměli jsme potřebný klid, ani píli pro získávání odražených balonů. Ve 34. minutě šli ovšem hosté do deseti, když loktem oplácel jejich levý bek, který již tou dobou měl jednu žlutou kartu. V následné pasáži jsme si dokázali vytvořit několik příležitostí. Ovšem hlavička Račka, dorážka Trnobranského ani zakončení Davídka ke gólu nevedly. A jelikož gólem neskončila ani hlavičkovaná Trnobranského s Davídkem těsně před poločasem, šlo se do kabin za bezbrankového stavu.

Jestli byly v prvním poločase vidět náznaky fotbalu alespoň občas, tak ve druhé půli se vytratili už nadobro. Hosté občas hrozili alespoň přes agilního Moru, zato domácí se vlastně nedostali ani do kvalitního zakončení. Korunu našemu výkonu nasadil v 63. minutě Kabíček červenou kartou za protesty. Nepěkný, bezgólový zápas tak dospěl do penaltového rozuzlení, ve kterém byli hosté šťastnější a vydolovali pro sebe důležité 2 záchranářské body.

Možnost napravit si reputaci budeme mít už tuto středu od 16:30 v dohrávaném utkání proti Hýskovu. Přijďte nás uprostřed týdne podpořit.