Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice A - AFK Loděnice 0:3 (0:1)

V dalším domácím utkání jsme za krásného jarního počasí nepředvedli dobrý výkon a po zásluze odevzdali tři body soupeři.

Sestava: Dřevojan - Tvrdý, Kabíček, Mařík (Kubát, Křížek), Rataj - Raček, Prchlík, Sedláček, Kaňka (Muller F.) - Trnobranský, Davídek
 
Úvod zápasu přitom nevypadal na domácí propadák, když jsme byli dvacet minut lepším týmem, nenchali hosty vydechnout a dostat se z vlastní poloviny. Co je to ovšem platné, když je převaha pouze platonická a vytěžili jsme z ní jednu hlavičku Prchlíka, která skončila těsně vedle. Po dvaceti minutách se začali osmělovat i hosté, převzali otěže utkání a dostávali se i do šancí. Gól jsme jim ale nabídli vlastní chybou, když nejprve Tvrdý nedkopnul skákající balón, stopeři si dávali přednost a toho využil hostující útočník, který si došel pro balon a umístil ho na zadní tyč. Poté se zranil Mařík, kterého nahradil Kubát a na naší hře to bylo znát ještě více, najednou bylo hostů plné hřiště a mohli jsme být rádi, že jsme do poločasu nedostali ještě dvě branky.
 
To se nám ovšem už nepovedlo zkraje druhého poločasu, když v tu dobu o deseti hrající hosté poradili s naší pravou stranou a přízemní centr od brankové čáry dostali se štěstím do branky. No a to byla pro nás rána, ze které jsme se už nedostali, tempo opadlo a nemohli jsme se dostat do hry. A když v sedmdesáté minutě hosté přidali třetí branku, zápas už se dohrával. Zajímavostí bylo, že první ránu, která mířila mezi tři tyče jsme vyslali v 89. minutě. Takhle se zkrátka vyhrávat nedá.
 
Příští týden jedeme do Králova Dvoru, kde se utkáme s tamním béčkem, které je namočené v sestupových vodách.