Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Králův Dvůr B - TJ Sedlec-Prčice A 4:2 (2:1)

Do Králova Dvora jsme odjeli ve značně zdecimované sestavě, když chyběli Pavel Muller, Tomáš Pištěk, Václav Mařík a Pavel Kobliha, toho času všichni členové základní sestavy. Na výkonu i výsledku to bylo znát.

Sestava: Dřevojan - Tvrdý, Kabíček, Sedláček, Rataj - Kaňka, Prchlík, Muller F., Raček - Davídek, Trnobranský
 
Střídali: Kubát, Bouška J.
 
Branky: Davídek, Raček
 
V úvodu to ale nevypadalo na jasné utkání ve prospěch domácího týmu. Hrálo se ve středu pole a byli jsme to my, kteří jako první zahrozili. Na daleký výkop Dřevojana si naběhl Davídek, jehož střelu vykopl na poslední chvíli domácí hráč z brankové čáry na roh. Z něho už se ale kapitán hostí nemýlil a hlavou poslal balon přesně na zadní tyč. Do dvacáté minuty jsme pak byli domácím vyrovnaným soupeřem, jenomže přišli nedůslednosti při obsazování v křídelních prostorech a bylo zle. Z jedné takové akce domácí udeřili, když domácí hráč přetavil zpětnou přihrávku přesně pod břevno a těsně před poločase po rohovém kopu a neschopnosti našich hráčů míč odkopnout udeřili domácí podruhé.
 
Po poločasové přestávce domácí na trávníku doslova létali a chtěli co nejdříve rozhodnout. Sekundovat se jim ale rozhodl brankář Dřevojan, který vychytal snad pět tutovek domácích a udržel nám naději na nějaké body. Jenomže v 60. minutě byl na střelce domácích stejně krátký, rozhodlo však především to, že jsme nechali na velkém vápně kombinovat trojici domácích. Následně se domácí uklidnili a nám došel entuziasmus, takže do 80. minuty se v podstatě nic neudálo. Poté ale ještě zdramatizoval utkání náš nejaktivnější hráč Raček, který proměnil samostatný nájezd po náhodných odrazech ve středu pole. Domácí ale neponechali nic náhodě, opět zapnuli a za pár minut již rozhodli úplně, když si se samostatným únikem poradil také domácí útočník.
 
Příští kolo díky odstoupení mužstva Hostomic nehrajeme a za čtrnáct dní pojedeme o body bojovat do Rudné, která je na jaře jedním z těch lepších týmů.