Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

FK Rudná - TJ Sokol Sedlec-Prčice 1:0 (0:0)

Jaro 2018 bez výhry i po zápase v Rudné.

Sestava: Dřevojan – Tvrdý, Sedláček (K), Prchlík, Kobliha – Nemeth, Pištěk, Müller, Raček – Rataj, Trnobranský

Střídal: 79´ Bouška

 

Nic naplat, jsme v tom namočení a zřejmě až do konce sezony se budeme prát o holé přežití v I. B třídě. Tato skutečnost, se kterou hazardujeme od začátku jara, dostává po zápase v Rudné punc jistoty. Výkon, jakkoliv bojovný a odhodlaný, nám bez bodového vyjádření není v této fázi sezony příliš platný.

Do zápasu samotného jsme nastoupili se dvěma podstatnými absencemi v podobě Davídka a Kabíčka. S dlouhodobě zraněným Maříkem tuto sezonu již počítat také nemůžeme. Na všech hráčích byla po týdenní pauze znát obrovská chuť do fotbalu. Od obrany přes zálohu až po útok jsme nevypustili jediný souboj, což domácím dělalo ve hře značné problémy. Jejich hra se tak smrskla pouze na nákopy od stoperů a padání kolem vápna. Následné standardky pak znamenali prakticky jediné ohrožení naší svatyně. Na druhé straně hřiště se odehrával tuhý boj. Technické nedokonalosti bránili v lepší finální a předfinální fázi, proto jsme z převahy ve středu hřiště vytěžili pouze dva nebezpečné rohy zakončené Pištěkem, respektive Müllerem. Jediné dvě fotbalovější akce se odehráli před poločasem. Okolo 40. minuty zakombinoval Nemeth s Trnobranským a vyslali do vápna Müllera. Jeho střelu po zemi, ale obrana zblokovala. Těsně před pauzou zakončoval po efektním uvolnění u levé lajny Raček, ale i s touto střelou si brankář poradil.

Druhou půli podstatně ovlivnil brzký inkasovaný gól. Ve 48. minutě se do ojedinělého úniku dostal na naší levé straně bek domácích a na dlouhou nohu ve skluzu překonal Dřevojana – 1:0. Domácí potom začali hrát vzadu na jistotu. Nám tak převaha na míči, která se odehrávala především mezi obranou a zálohou, nebyla příliš platná. V útoku jsme si již nebyli schopni vytvořit kvalitní zakončení. Hosté pak do naší otevřenější obrany v posledních deseti minutách dvakrát silně zahrozili, ale šance již také neproměnili.

Zápas tedy rozhodla jedna branka, což je škoda, protože na body to s tímto soupeřem tentokrát bylo. Bohužel se projevila úzkost našeho kádru, kdy každý výpadek hráče ze základu podstatně snižuje šance na bodový zisk. To je realita, se kterou v této sezoně již mnoho neuděláme. Proto je potřeba se na zbylé zápasy maximálně soustředit a urvat potřebné body v plném složení a 110% nasazení.