Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice - FK Dobříč 1940 3:0 (1:0)

Utkání o šest bodů v tabulce jsme zvládli po soustředěném a dobrém výkonu lépe my, a tak se nám do dalších bojů trochu ulevilo.

Sestava: Dřevojan - Tvrdý, Kabíček, Sedláček, Kobliha - Nemeth, Pištěk T., Kaňka, Raček - Prchlík - Davídek
 
Střídali: Trnobranský, Muller, Rataj, Pištěk L.
 
Branky: Davídek 2x, Pištěk T.
 
V záchranářském duelu se hostující tým soustředil na obranu a my zase na útočnou hru. Z taktiky obou mužstev tedy vyplynulo, že jsme více na kopačkách měli míč my a také jsme se dokázali dostávat, na rozdíl od předchozích utkání, do šancí. Soustředěným tlakem jsme nenechávali hostující obránce vydechnout a ti tak měli plné kopačky práce. V dobré šanci se ocitl Davídek, když skákavý míč postupně minuli dva obránce, ale nakonec postup ze strany skončil sraženou přihrávkou na roh. Poté se mohl prosadit střelou zpoza vápna Raček, ale jen těsně minul pravou šibenici. Ve 25. minutě už se ovšem urodilo, když po kombinaci pěti hráčů ve středu pole vyplul před vápnem Davídek, pohrál si s dvěma obránci a utěšenou ranou poslal míč pod břevno. Poté mohl rozjásat domácí příznivce také Raček, před nějž přistála zpětná přihrávka Prchlík, ale svou pumelici opřel pouze do břevna hostující branky. Hosté v prvním poločase předvedli jeden trestný kop, ale do branky se jim žádná střela nevešla. Před koncem poločasu neudržel nervy na uzdě hostující hráč, od plic vynadal Sedláčkovi a byl za to oceněn červenou kartou.
 
Druhý poločas jsme chtěli pokračovat v zodpovědném výkonu, přidat branky a v klidu utkání dohrát. Vše se podařilo na jedničku. Hosté si také za celý zápas nevytvořili žádnou šanci, obrana působila velmi dobře a vše jistil spolehlivý Dřevojan v bráně. Proti deseti soupeřovým hráčům jsme měli na hřišti více místa a především agilní Raček zle proháněl Dobříčskou levou stranu. Z jeho akce také padl druhý gól, když ho na lajně uvolnil Tvrdý, následně si poradil se svým střážce a poslal střílenou přihrávku do vápna, kde stál připravený Davídek, jenž nedal gólmanovi žádnou šanci na reakci. Poté jsme se uklidnili, míč putoval z domácí kopačky na druhou a po dlouhé době byla radost se na náš výkon dívat. V 70. minutě potvrdil výsledek Tomáš Pištěk, jenž chytrou střelou zpoza vápna rozvlnil síť dobříčského gólmana potřetí. Ve druhé půli jsme si vytvořili ještě dalších pět šancí, ve kterých jsme si už tak kvalitně nevedli, ale to nás mrzet určitě nemuselo.
 
Za zmínku také stojí, že jsme se opět sešli na utkání v kompletní sestavě, což je na našem výkonu hodně znát. Dobrý výkon podal dorostenec Kaňka, jenž si ve středu pole poradil se svou rolí výborně a také Prchlík, jemuž pomohlo vysunutí do útoku. 
 
V příštím utkání jedeme opět absolvovat záchranářský duel, tentokrát do Chlumce, který je v tabulce předposlední. Jakýkoliv import bodů by nám do následných bojů jistě přidal na sebevědomí.