Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

SK Chlumec - TJ Sedlec-Prčice 1:4 (0:2)

Další záchranářský duel s předposledním Chlumcem jsme odehráli velmi disciplinovaně, organizovaně a to nám nakonec přineslo všechny body, když jsme domácím dovolili jen velmi málo.

Sestava: Dřevojan - Tvrdý, Kabíček, Sedláček, Kobliha - Nemeth, Prchlík, Pištěk T., Trnobranský, Raček - Davídek
 
Střídali: Muller, Bouška, Rataj
 
Branky: Pištěk T. 2x, Trnobranský, Davídek
 
Utkání začalo velmi opatrně, hrálo se mezi šestnáctkami a nikdo nechtěl příliš otvírat obranu. Domácí se spoléhali na dlouhé nákopy za obranu, hráli bez zálohy, ale to naše obrana v pohodě uskákala a tak se domácí na dostřel dostali jen dvakrát. To ale spolehlivě zakročil Dřevojan anebo domácí netrefili branku. To my jsme byli v útoku plodnější, hned první centr Račka si po zásazích Davídka, Trnobranského, dvou obránců a brankáře skákal za brankovou čáru, kde ho vykopl domácí hráč. Podle našich útočníků byl balon v bráně, ale domácí ani rozhodčí tento názor nesdíleli. Po desáté minutě už jsme ale udeřili, když centroval Davídek, a Trnobranský z otočky a s použitím soupeřovic obránce dostal míč za záda domácího brankáře. Poté ještě trefil Prchlík břevno, když hlavičkoval Koblihův centr. Před poločasem bylo pro domácí poměrně zle, když pro zranění odstoupil jejich stěžejní útočník a my jsme vstřelili druhý gól. Ten padl po dobré akci Koblihy s Nemethem na straně, ostrý míč pustil Davídek na Prchlíka, jenž se střetl s domácím obráncem v ostrém souboji, míč vyplaval na velké vápno před Pištěka, který umístěnou ranou k tyči nedal gólmanovi nejmenší šanci zasáhnout.
 
Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně, kombinovat a držet míč. Velmi nám pomohl kapitán Davídek, když po samostatné akci uklidil krásnou střelou levačkou míč pod břevno a bylo to o tři branky. Domácím to vzalo vítr z plachet, přestali nás dostupovat a nám tak vznikali velké prostory pro kombinaci. Z neaktivity domácích pak plynuly další šance, ale v těch už jsme tak úspěšní nebyli, zřejmě vědomi si velkého náskoku. Ten se nám zmenšil po ojedinělé akci domácích, kdy byl dlouhým pasem nalezen na našem vápně hráč domácích, poradil si s oběma stopery a pěknou střelou na zadní tyč alespoň trochu rozjásal domácí příznivce. Jenomže hned za pár minut jsme vstřelili další gól, když si zopakoval střelu z prvního poločasu Pištěk a bylo definitivně rozhodnuto. Pak už se utkání jen dohrávalo, škoda jen, že nám nebyl uznán gól Trnobranského po uličce Davídka, který byl vyhodnocen jako z ofsajdové pozice.
 
V obou duelech s posledními celky tabulky jsme uspěli a teď nás budou čekat celky z vyšších pater tabulky - Lety, Hýskov a Dobříš B. Další utkání hrajeme v neděli 20. května od 17:00 na domácím hřišti, přijďte nás povzbudit.