Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice - SK Hvozdnice 2:4 (1:1) Pohár AGRO

Ve 2. kole AGRO poháru jsem nastoupili proti týmu hrajícímu Krajský přebor. Na trávníku ale rozdíl dvou tříd nebyl příliš znát a tak jsme do 86. minuty drželi naději na příznivý výsledek.

 
Sestava: Remeš - Rataj, Sedláček, Prchlík, Kobliha - Raček, Všetečka, Kabíček V., Nemeth - Davídek, Trnobranský
 
Střídali: Kubát
 
Připraveni: Bechyně, Mařík, Ryšavý
 
Branky: Nemeth, Všetečka
 
Zápas jsme začali zostra a hned v první minutě unikl po lajně Raček, poslal do vápna přízemní centr, který si našel nikým nehlídaný Nemeth a s přehledem zakončil na zadní tyč. Hned za pět minut ale bylo srovnáno, když hosté zahráli precizní roh na který si naskočil nehlídaný hráč a bylo vymalováno. Poté se hrálo především uprostřed pole, ale žádný z týmů si nevypracoval šanci k ohrožení branky. Hosté se překvapivě nikam nehrnuli, spoléhali především na rychlé brejky a křížné nákopy. My jsme se mohli prosadit střelou ze střední vzdálenosti Prchlíka a poté průnikem Davídka, jehož střela byla ovšem sražena těsně vedle hostující šibenice. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.
 
Hned v úvodu druhého poločasu jsme opět udeřili, když si míč po kombinaci Račka s Prchlíkem navedl před vápno Všetečka a umístěnou ranou nedal hostujícímu gólmanovi šanci. Poté hosté trochu přidali a měli několik šancí, z nichž v 62. minutě využili trestný kop z velkého vápna a srovnali. Načež se ovšem hra opět vyrovnala a nikdo si na hřišti nedal nic zadarmo. Rozhodnutí tak přišlo pár minut před koncem, kdy přízemní centr mohl odvrátit Sedláček nebo chytit Remeš, ale nedohodli se, míč se dostal k Hvozdnickému hráči, který se vyhnul padajícímu gólmanovi a byl sražen. Kopala se penalta a tu hosté proměnili. Poslední vzepětí k našemu gólu nevedlo, naopak hosté potvrdili vítězství z brejku z poslední minuty.
 
Myslím, že za předvedený výkon se rozhodně stydět nemusíme, je ale škoda, že jsme si nechali utéct konec utkání, remíza by výsledku určitě slušela více.