Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice - TJ Miřetice 3:0 (1:0)

Ve druhém letošním domácím utkání jsme narazili na Miřetice, které jsme chtěli bezpodmínečně porazit, než pojedeme k následujícím dvěma utkáním ven.

 
Sestava: Gajdasz - Mařík, Sedláček, Kabíček J., Kobliha - Raček, Pištěk T., Kabíček V., Všetečka - Prchlík - Davídek
 
Střídali: Kaňka, Tvrdý, Nemeth, Kubát, Bouška
 
Připraveni: Bechyně, Ryšavý
 
Branky: Prchlík, Pištěk z pen., Kaňka
 
Úvod jsme měli jako již tradičně perfektní, nastoupili jsme s touhou zvítězit, dobře jsme dostupovali hráče a snažili se hrát kombinačně. Soupeř tak měl prvních deset minut potíže v defenzivě, ale bohužel jsme toho nebyli schopni využít gólově. A tak se mohlo urodit na druhé straně, když odražený balon po rohu vrátil miřetický hráč do vápna, kam si naběhl Kamarýt, ale náš brankář ho perfektně vychytal. Na druhé se straně se podařilo to samé Neradovi proti samostatně postupujícímu Prchlíkovi. Pak ještě zahrozil ze střední vzdálenosti Davídek, jehož střela prosvištěla kolem miřetické tyče. Pak se dvakrát zastřeloval Vašek Kabíček, jehož dva projektily skončili nad brankou, aby konečně rozvlnil sít umístěnou ranou na přední tyč Prchlík. Poté hostům odstoupil pro zranění útočník Kamarýt a dopředu už toho hosté nevymysleli vůbec nic. Snad jen dvě standartky, se kterými si naše obrana poradila. Na druhé straně vyrobili hosté hrubici na půlce, Všetečka předložil Davídkovi, jenž ale jen vyprášil rukavice gólmanovi hostí. 
 
Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že chceme přidat další góly a rozhodnout, což se nám podařilo v 56. minutě. To se ve vápně uvolňoval Prchlík, ale byl sražen a následnou penaltu proměnil Pištěk. Ten pak musel po nešetrném a žlutém zákroku odstoupil pro zranění kolene. Doufejme, že to nebude nic vážného. Postupem druhého poločasu se hosté vytratili ze hřiště, a na hřišti jsme kralovali my. Bohužel jsme ovšem převahu nepotvrdili brankami, když především kapitán Davídek spálil co mohl a v pěti šancích trefil buď gólmana nebo prostor mimo tyče. A tak se před koncem vtělil do role nahravače, když jeho polovysoký centr uklidil do branky střídající Kaňka. V utkání jsme vystřídali všechny, které jsme měli k dispozici a diváci, myslím, viděli utkání s dobrou kvalitou.
 
Další dvě utkání odehrajeme venku, nejprve v Mnichovicích a poté v Neveklově. Doma poté přivítáme Struhařov.