Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Sokol Neveklov - TJ Sedlec-Prčice 1:5 (1:3)

Po nešťastné prohře v Mnichovicích jsme odjížděli k druhému venkovnímu utkání v řadě, tentokrát do blízkého Neveklova, kde jsme chtěli vyhrát a po kompaktním a týmovém výkonu jsme si nakonec body opravdu odvezli.

 
Sestava: Gajdasz - Tvrdý, Kabíček J., Sedláček, Kobliha - Raček, Kaňka, Kabíček V., Prchlík, Všetečka - Davídek
 
Střídali: Mařík, Kubát, Nemeth, Bouška
 
Připraven: Muller, Ryšavý
 
Branky: Prchlík 3x, Kabíček J., Kubát
 
Za krásného slunečného počasí a před perfektní diváckou návštěvou se odehrál zápas, který jsme odehráli dobře takticky, týmově a především v obranné fázi téměř bezchybně. V utkání jsme nechávali hrát domácí na jejich polovině, bránit takříkajíc od půlky a spoléhat se na rychlé protiútoky, na které máme v týmu rychlostně vybavené fotbalisty. A už v páté minutě mohlo být veselo, když se prosadil Davídek přes dva obránce, jenomže ani nadvakrát domácího gólmana nepřekonal. To nás ale nemuselo mrzet, když vzápětí prolétl kolem lajny jako vítr Všetečka, jehož centr s námahou vytěsnil gólman na břevno a před branku. U poskakujícího míče těsně před brankou byl nejrychleji Prchlík a z dorážky byl úspěšný. Domácí se snažili, ale přes náš obranný blok se nemohli prosadit a tak se čím dál častěji upínali k dlouhým nákopům do stran, se kterými jsme si ovšem věděli rady. Další šance z rychlých kontrů na sebe nenechali dlouho čekat, ale ani Davídek, ani Václav Kabíček si se svými samostatnými nájezdy neporadili a tak jim musel ukázat jak se to dělá předstoper Jarda Kabíček. Před vápnem se zmocnil odraženého míče, projel mezi třemi bránícími hráči jako nůž máslem a s přehledem obstřelil padajícího gólmana. Poté jsme měli trochu hluchou desetiminutovku, kdy jsme nedostupovali dobře hráče soupeře a ten toho hned využil. Průniková přihrávka mezi stopery, útočník sám před brankářem a bylo z toho snížení. Těsně před poločasem jsme ovšem udeřili potřetí, když střelu Davídka gólman pouze vyrazil před Prchlíka, který vyhrál osobní souboj se svým obráncem a zacílil přesně. Gól do šatny, který nás opět uklidnil.
 
Ve druhém poločase už zajímavých situací ubylo, když my jsme pokračovali v důsledném napadání v obranném bloku a domácí se nemohli prosadit. Snad jen z několika rohů a centrů z půlky se trochu před naší brankou bojovalo, ale vše jistil dobrými zákroky Gajdasz. No a když z trestného kopu nádherně pověsil míč do sítě Prchlík, bylo od 60. minuty o vítězi takřka rozhodnuto. Domácím nelze upřít snahu, ale postupem času už jim docházela energie a tak jsme se čím dál častěji dostávali k přečíslením a zakončením. Své šance jsme ovšem trestuhodně zahazovali a tak jsme se prosadili až v samotném závěru, kdy projel středem hřiště Václav Kabíček a nezištně vyzval ke skórování do prázdné branky střídajícího Kubáta.
 
Příští týden hrajeme se Struhařovem, který na tom bodově není vůbec dobře a tak potřebujeme potvrdit body z venku domácím vítězstvím. Hraje se v neděli od 16:00.