Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Kunice – TJ Sokol Sedlec – Prčice 1:2p (0:0, pen. 5:6)

Odbojovaný zápas v Kunicích

Sestava: Gajdasz – Tvrdý, Sedláček, Kabíček J., Kobliha – Raček, Kabíček V., Všetečka, Kaňka – Prchlík (K), Davídek

Střídali: 88. Trnobranský, 90. Bouška

Připraveni: Bechyně, Müller

Gól: 66. Prchlík (Přízemní centr zleva od Račka a bomba pod břevno.)

 

Zlepšující výkonnost jsme chtěli potvrdit bodovým dovozem ze hřiště Kunic. Tento kdysi úspěšný klub, navázaný na pražskou Duklu, očividně prožívá hubenější roky. To je znát na jejich malém bodovém zisku i na technickém stavu jejich sportovního areálu.

První půle byla velmi neurovnaná a nepřinesla fotbalové pokoukání. Žalostný stav trávníku nahrával dlouhým nákopům a soubojům, provázeným častým faulováním a přerušením hry. Do zakončení se přes tyto nesnáze o něco častěji dostali domácí, kteří nedokázali využít ani dvě solidnější pozice k zakončení po rychlých brejcích. My jsme ale také mohli skórovat Davídkem po nádherné přihrávce Všetečky. Michal, ale v úniku nemířil přesně.

Druhá půle vypadala po většinu času naprosto stejně, s tím rozdílem, že se domácí dostali k zahrávání penalty. Zderadička si s Gajdaszem poradil a tak se v 65. minutě psal stav 1:0. Naši ale přišli s rychlou odpovědí. Prakticky hned po rozehrávce poslal vynikající průnikovku do levé strany stoper Sedláček. Raček si míč potáhl k lajně a pro sebe atypicky levačkou prudce zacentroval do vápna. Střelec posledních zápasů Prchlík byl pak v zakončení nekompromisní. Toto byla, upřímně řečeno, jediná fotbalová akce zápasu, která znamenala srovnání na 1:1.

Do konce zápasu se již nic zaznamenáníhodného nestalo a tak se šlo do penalt, kde jsme se radovali v šesté sérii my. Ocenit je třeba hlavně zodpovědný přístup všech hráčů a bojovnost, která nám přinesla důležité 2 body.

V dalším kole se můžeme těšit v domácím prostředí na Zvole. Hraje se v neděli 21. 10. již od 15:30.